Praca DZIENNIKARZ Sokółka kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sokółka, powiat: sokólski, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Dziennikarz

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DZIENNIKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sokółka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sokólski

Zawód: dziennikarz

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 19.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność dobrej organizacji pracy

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: Prawo jazdy kategorii B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

Kryńska 40, 16-100 Sokółka, powiat: sokólski, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: sokólski

Gmina pracodawcy: Sokółka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sokółka

Ulica pracodawcy: Kryńska

Numer budynku pracodawcy: 40

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż komputerów, usługi

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dziennikarz

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy