Praca DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Grójec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Grójec, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stazu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grójec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grójecki

Zawód: dyspozytor transportu samochodowego

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 13.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Pl. Zygmunta Starego 9, 26-800 Białobrzegi, powiat: białobrzeski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: białobrzeski

Gmina pracodawcy: Białobrzegi

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białobrzegi

Adres strony pracodawcy: www.pksgrojec.pl

Ulica pracodawcy: Pl. Zygmunta Starego

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: TRANSPORT MIEJSKI

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dyspozytor transportu samochodowego

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 14 PLN

prace związane z pakowaniem sushi
kontakt przez PUP - 2017-05-15 - Poznań (wielkopolskie)

KELNER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa gości lokalu
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Sandomierz (świętokrzyskie)

MAGAZYNIER-STAŻ - 997,4 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru.
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Szaniec (świętokrzyskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

pakowanie i wydawanie wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Tychy (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Całościowa obsługa biura, firmy oraz sprzętu biurowego, obieg dokumentów, korespondencja.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Kolincz (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wykonywanie prac remontowo budowlanych budynków mieszkalnych
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Kaliś (małopolskie)

KASJER-FAKTURZYSTA- MAGAZYNIER - od 2 100 PLN

Obsługa wózka widłowego, przyjęcia dostaw, wykładanie towaru, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Łajski (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

OBRÓBKA ELEMENTÓW METALOWYCH, WYTWARZANIE GOTOWYCH WYTOCZONYCH WYROBÓW LUB ELEMENTÓW PODDAWANYCH DALSZEJ OBRÓBCE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, OBSŁUGA MASZYN ŚLUSARSKICH, MIN. 1 ROK DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

1. Pomoc nauczycielce w organizowaniu i przeprowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczej.2. Uczestniczenie w spacerach.3. Organizowanie zajęć i zabaw dla dzieci.4. Utrzymanie w ładzie i porządku otoczenia.5. Dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków.6. Czuwanie nad należytym spożywaniem posiłków przez dzieci.7. Pomoc nauczycielce podczas zajęć.8. Czuwanie nad należytą higieną dzieci.9. Otaczanie opieka dziecka od chwili przyjęcia dziecka od osoby przyprowadzającej.10. Dbałość o bezpieczeństwo dzieci.11. Inne czynności wynikające z charakteru pracy.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Prokowo (pomorskie)

OPIEKUNKA - 997,4 PLN

Pomoc dzieciom w ubieraniu, rozbieraniu, opieka nad dziećmi, wspólna zabawa, pomoc nauczycielowi w organizacji pracy oraz w przygotowywaniu materiałów do zajęć edukacyjnych. Pomoc dzieciom w czynnościach samousługowych tj. toaleta, mycie.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Władysławowo (pomorskie)

OGRODNIK - od 1 850 PLN

sadzenie, obcinanie krzewów i żywopłotów oraz ich podlewanie i opryskiwanie; koszenie trawników; utrzymywanie czystości zielenicy i trawników
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Zgierz (łódzkie)

KELNER - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR KOPARKI - od 1 850 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Połupin (lubuskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 200 PLN

przygotowanie, czyszczenie konstrukcji, elementów metalowych, montowanie elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Tarnów (małopolskie)

SPECJALISTA DS. WSPÓŁPRACY Z KRAJAMI ARABSKIMI - od 2 500 PLN

Pozyskiwanie klientów i budowanie sieci sprzedaży na terenie Bliskiego Wschodu, reprezentowanie spółki w krajach arabskich, przygotowywanie ofert handlowych , gotowość do podrózy służbowych zagranicznych.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Łódź (łódzkie)

PR/ROBOTNIK GOSPODARCZY (STAŻ EFS PO WER AM 2017) - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażuPraca w godzinach 9.00-17.00, 12.00-20.00Ofera subsydiowana przeznaczona dla osób bezrobotncyh zarejestrowanych w PUP
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Jedlina-Zdrój (dolnośląskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

Sprzedaż towarów handlowych, realizacja zamówień, utrzymywanie stałych kontaktów z klientami, producentami. Organizowanie dostaw dla klientów, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów związanych z realizacją sprzedaży. Kontrolowanie wpłat należności ze sprzedaży towarów, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Płock (mazowieckie)

MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - 997,4 PLN

Przyjmowanie dostaw towarów, obsługa wysyłek paczek zgodnie z zamówieniami internetowymi, sprawdzanie dokumentacji przewozowej, przygotowywanie dokumentacji wysyłek oraz dokumentacji zdjęciowej.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Wejherowo (pomorskie)

GONIEC-POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Patrz program stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

SPRZEDAWCA MEDYCZNY - do 1 850 PLN

sprzedaż asortymentu w sklepie medycznym,obsługa kasy fiskalnej,dbanie o dokumenty gwarancyjne,zamawianie towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Będzin (śląskie)

PRACZKA - od 925 PLN

Obsługa maszyn pralniczych, ewidencja zleceń.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kraków (małopolskie)

POMOC SZKUTNIKA - od 2 000 PLN

Naprawa i konserwacja statków i łodzi.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Prowadzenie dokumentacji w firmie.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Borkowo (pomorskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Zduńska Wola (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

porządkowanie obiektów i terenu gminy
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Gowarczów (świętokrzyskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

prace porządkowe na terenie całej gminy
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Lubaczów (podkarpackie)