Praca DYSPOZYTOR Sierakowo Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "ARBA" A. Królikowski

Miejsce pracy:
06-300 Sierakowo 55, powiat: przasnyski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
organizacja pracy kierowców, przeglądy techniczne/ust.terminów, ewidencja czasu pracy kieorwców,raportowanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: do negocjacji

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYSPOZYTOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sierakowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: przasnyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Przasnysz

Zawód: dyspozytor transportu samochodowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie w transporcie

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "ARBA" A. Królikowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: przasnyski

Gmina pracodawcy: Przasnysz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sierakowo

Numer budynku pracodawcy: 55

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

Zawód wykonywany przez pracownika: dyspozytor transportu samochodowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.12.2015