Praca INSTALATOR- KIEROWCA Bytom Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Miejsce pracy:
Kolejowa 1 a, 41-902 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
usówanie awarii na instalacjach wewnętrznych: wod.-kan., gazowych, centralnego ogrzewania, ciepłej wody użytkowej. Zabezpieczanie zdarzeń losowych na terenie objętym obsługą techniczną. Prowadzenie i zabezpieczanie pojazdu służbowego. Prace konserwatorskie na terenie budynku Zarządu BSM

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 400 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: godz. pracy 7-15, 15-23, 23-7

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTALATOR- KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bytom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bytom

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bytom

Zawód: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 400 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykszt. min. zawodowe ( o profilu instalacyjnym), doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, milw eidziane upr. instalacyjne, prawo jazdy kat. B, komunikatywność, dyspozycyjność, sumienność, uczciwość, dokładność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dokumenty aplikacyjne

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bytom

Gmina pracodawcy: Bytom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bytom

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 1 a

Profil działalności pracodawcy:
Zarządzanie nieruchomościami wykonywanena zlecenie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Zawód wykonywany przez pracownika: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych