Praca DRWAL / PILARZ DRZEW Gubin PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE SZWAGA GRZEGORZ KOWALCZUK

Generła Pułaskiego 37A/55, 66-620 Gubin, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: pozyskiwanie drewna

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Nazwa stanowiska: DRWAL / PILARZ DRZEW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gubin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krośnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gubin

Zawód: drwal / pilarz drzew

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Drwal- operator pilarki (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa pilarki

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE SZWAGA GRZEGORZ KOWALCZUK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: krośnieński

Gmina pracodawcy: Gubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gubin

Ulica pracodawcy: Generła Pułaskiego

Numer budynku pracodawcy: 37A

Profil działalności pracodawcy:
Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: drwal / pilarz drzew