Praca ANKIETER/OPERATOR URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH(NR 9435) Bydgoszcz Urząd Statystyczny w Bydgoszczy

85-066 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
przeprowadzanie społecznych i rolnicznych badań ankietowych w terenie, rejestracja, kontrola oraz komputerowe przetwarzanie ankietwynagrodzenie 1489,00 zł. brutto + premia + dodatek stażowymiejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ANKIETER/OPERATOR URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH(NR 9435)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: ankieter

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
pożądany 2-letni staż pracy, komunikatywność, systematyczność, dokładność, umiejętność obsługi komputera

Nazwa pracodawcy: Urząd Statystyczny w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Ks. St. Konarskiego 1-3, 85-066 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
List motywacyjny, cv oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych z własnoręcznymi podpisami, kopię świadectw pracy i dokumentów potwierdzających poziom uzyskanego wykształcenia należy przesyłać pocztą tradycyjną do 29.12.2015r.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: poczta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Ks. St. Konarskiego

Numer budynku pracodawcy: 1-3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: ankieter

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER-KIEROWCA (NR 1506) - od 2 100 PLN

Przyjmowanie dostaw, sporządzanie dokumentów magazynowych, wydawanie towaru, rozwożenie towaru do klientów
Maximet s.c. Ksenia Nietz, Magdalena Bernat - 2016-03-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO(NR 5818) - od 1 900 PLN

bieżące sprzątanie pokoi, sprzątanie pomieszczeń ogólnobudostępnych, dbanie o ład i porządek w obiekcie oraz dookoła
2.4.6. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-08-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA(NR 1439) - od 8 PLN

-1/2 etatu, praca na 2 zmiany w zakresie godz. 6.00 - 16.00wynagrodzenie w kwocie netto
WASIELEWSKI ZBIGNIEW ZAKŁADPIEKARNICZY - 2016-03-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. DOFINANSOWANIA (NR 7607) - od 925 PLN

Kandydat będzie odpowiedzialny za przestrzeganie procedur wymaganych na podstawie umowy o dofinansowanie projektu pn. Modernizacja Opery Nova w Bydgoszczy oraz wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego, Funduszu Spójności na lata 2014 -2020 a także innych dokumentów powiązanych z realizowanym projektem. Będzie odpowiedzialna za przygotowywanie wystąpień do MKiDN oraz WK-P.
Opera Nova w Bydgoszczy - 2016-10-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KONSTRUKTOR TECHNOLOG(NR 7254) - od 1 850 PLN

- projektowanie zjeżdżalni ze stali nierdzewnej- tworzenie dokumentacji technicznej (pliki na laser dwg, dxf)- nadzór konstrukcyjny i technologiczny nad produkowanymi zjeżdżalniami1/2 etatu
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY WÓZKOWY(NR 9111) - 1 750 - 2 600 PLN

obsługa wózka widłowego, załadunek i rozładunek towaru, transport materiałów na terenie zakładuzatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-02 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

HYDRAULIK(NR 0410) - od 2 000 PLN

Utrzymanie ciągłości dostaw wody i odpływu kanalizacji;- Utrzymanie w sprawności technicznej: a) wewnętrznej i zewnętrznej sieci i instalacji zimnej i ciepłej wody, b) wewnętrznej i zewnętrznej sieci instalacji kanalizacyjnej i deszczowej, c) odbiorników instalacji wod.-kan., d)obiektów sieci kanalizacyjnej;
SZPITAL UNIWERSYTECKI NR 2 IM. DR JANA BIZIELA W BYDGOSZCZY - 2017-01-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Pomoc nauczycielowi w organizowaniu sytuacji edukacyjnych dla dzieci, organizowanie imprez i uroczystości, dbanie o estetykę i dekorację pomieszczeń, pomoc w utrzymaniu czystości pomieszczeń.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ (NR 7106) - od 1 850 PLN

łączenie części i elementów konstrukcynych wykonanych ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów przez ręczne spawanie gazowe i łukiem elektrycznym, obsługiwanie i konserwowanie urządzeń i sprzętu do spawania, zgrzewania, lutowania i przecinania, wykonywanie operacji spawania gazowego różnymi technikami, za pomocą palnika acetylenowo-tlenowego z utrzymaniem optymalnych parametrów spawania.
AdinPol s.c. Alicja Kałużna Natalia Wierzbicka - 2016-09-29 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TOKARZ CNC (NR 2246) - od 13,5 PLN

toczenie powierzchni walcowych, stożkowych, czołowych, gwintów
KRISMAR Sp. z o.o. Sp. k. - 2016-04-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA(NR 2408) - od 8 PLN

sprzątanie pomieszczeń przychodni lekarskije w Fordonie
LUX MEDICAL CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SZLIFIERZ (NR 3621) - od 2 800 PLN

- wykonywanie operacji szlifowania detali zgodnie z instrukcją stanowiskową, - wykonywanie operacji szlifowania na maszynach do obróbki powierzchniowej oraz maszynach szlifierskich(praca II zmianowa: 6.0-14.00, 14.00-22.00, 3 m-ce okres próbny)
SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. - 2016-05-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK-ELEKTROMECHANIK(NR 4806) - od 1 850 PLN

- montaż instalacji elektrycznej- montaż AKPiA- obsługa AKPiA- budowa szafki elektrycznej- podłączenie urządzeń elektrycznych- konserwacja urządzeń elektrycznych- montaż sieci elektrycznych
Zakład Handlu i Usług "Jurand" Jerzy i Elżbieta Szabłowscy spółka cywilna - 2016-07-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWY/ KSIĘGOWA(NR 8287) - od 1 850 PLN

- prowadzenie KPiR oraz ksiąg rachunkowych- prowadzenie spraw finansowych, księgowych, kadrowo-płacowych- kontakt z klientami biura
KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWO-KSIĘGOWEGO MAŁGORZATA TRYT - 2016-11-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY(NR 3239) - od 1 850 PLN

przyjmowanie oraz ważenie towarów, załadunek, rozładunek, rozliczanie kasowe, wypłacanie gotówki klientom
KOMTEX Małgorzata Kutowska Loveliness - 2016-05-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ(NR 1863) - od 3 100 PLN

- przygotowanie konstrukcji do spawania, - spawanie konstrukcji stalowych
Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz Spółka Akcyjna - 2017-03-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI(NR 8514) - od 10,4 PLN

odbiór detali z maszyn, sortowanie, gradowanie, pakowaniesystem 3-zmianowy 4-brygadowy150,00 zł. brutto premii
BEETSMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-11-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY KIEROWNIK PROCESU (NR 9429) - 1 750 - 6 000 PLN

Przewodzenie wirtualnym zespołom technicznych zasobów ze wszystkich dziedzin technicznych, pełne zaangażowanie oraz opracowywanie odpowiednich rozwiązań dla celów wsparcia i podejmowania decyzji, dostosowywanie się do szybko zmieniającego się środowiska, prowadzenie technicznych i kierowniczych konferencji w profesjonalny bussinesowy sposób, odpowiedzialność za tworzenie jasnej i precyzyjnej komunikacji podczas incydentów w całej branży, w tym na poziomie stanowisk starszych i wykonawczych managerów, odpowiedzialność za weryfikację nasilenia na każdym poziomie incydentów w celu wykonania na odpowiednim poziomie procesów Incident Management
ATOS IT SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-18 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK(NR 1198) - od 1 850 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL LOGOPEDA(NR 8342) - od 2 265 PLN

przeprowadzanie badań przesiewowych w zakresie wady słuchu i diagnozowanie uczniów słabowidzących i niewidzących, prowadzenie zajęć lekcyjnych, logopedycznych, opracowanie indywidualnych projektów rewalidacyjnych
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Słabo Widzącej i Niewidomej im. Louisa Braille`a - 2016-11-28 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR SPRZĘTU CIĘŻKIEGO(NR 0306) - od 2 080 PLN

przygotowywanie zespołu maszyn do produkcji mieszanek betonowych i mas bitumicznych,czytanie dokumentacji technicznej,znajomość mechaniki koparekdoświadczenie w wykonywaniu robót drogowych, ziemnych i budowlanych wg procesów technologicznych
MIG.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-01-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

STARSZY INŻYNIER DS. BEZPIECZEŃSTWA BACKUP (NR 6320) - 1 850 - 9 500 PLN

Konfigurowanie, raportowanie, diagnostyka, rozwiązywanie problemów; rozwiązywanie incydentów związanych ze środowiskiem kopii zapasowych; tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej; opracowywanie odpowiednich strategii minimalizowania ryzyka;udział w projektach, planowanie i prowadzenie testów DR
ATOS IT SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TYNKRZ(NR 9415) - od 1 750 PLN

kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA-SPAWACZ (NR 0634) - od 2 000 PLN

Prowadzenie pojazdu, spawanie rurociągów gazowych
"ZISGAZ" Krzysztof Szczesik - 2017-01-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- obsługa klienta,- obsługa kasy fiskalnej,- montaż mebli,- utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MONTER MEBLI (NR 0566) - od 13 PLN

montaż mebli wg. dokumentacji technicznej, naprawa usterek
MIG.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-01-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)