Praca DORADCA ZAWODOWY Gdańsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA ZAWODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Zawód: doradca zawodowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
3 Maja 9, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: NR REGON 191927740

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca zawodowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI MYJNI-SPRZEDAWCA GAZU PROPAN BUTAN - od 2 000 PLN

obsługa myjni.mycie samochodów,obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż gazu do tankowania samochodów, inne bieżące prace zlecane przez pracodawcę
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Gostynin (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości hal, placów, dróg, wykonywanie napraw i usuwanie usterek
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA INTERNETOWY - od 1 850 PLN

Wprowadzanie produktów do sklepu internetowego, aktywne prowadzenie sprzedaży mebli w sklepie internetowym i na platformach sprzedażowych, analiza trendów rynkowych i aktywności konkurencji, realizacje poszczególnych etapów zamówienia, przygotowanie ofert sprzedażowych, tworzenie i zarządzanie treścią w sklepie internetowym, aktualizacji opisów produktów, wprowadzanie nowego asortymentu, aktualizacje promocji i wizualizacji, prowadzenie kampanii marketingowych, obsługa, kontakt z klientami.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Siedlce (mazowieckie)

MAGAZYNIER/STAŻ - 997,4 PLN

Komplementowanie towaru w magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Chodel (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 2 000 PLN

ROZWÓZ TOWARU
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Białobrzegi (mazowieckie)

FLORYSTA - SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

Sprzedaż kwiatów oraz upominków. Praca w systemie zmianowym w godz. 08.00-14.00 oraz 12.00-18.00. Praca na 1/2 etatu z możliwością pracy na pełny etat.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Zabrze (śląskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - do 2 000 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Klucze (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

- utrzzymanie porządku w budynku,- mycie okien i podłóg
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Rzęszkowo (wielkopolskie)

KONSERWATOR - od 2 000 PLN

Konsrwacja budynku i stanu technicznego pomieszczeń.
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Wrocław (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

gotowanie, smażenie, pieczenie, porcjowanie wg wagi
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Zebrzydowice (śląskie)

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Mońki (podlaskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Kisielewo (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI TECHNICZNEJ - od 2 850 PLN

naprawa samochodów ciężarowych, naczep, przeglądy, konserwacja
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Chludowo (wielkopolskie)

OPIEKUN - od 1 850 PLN

Opieka nad mieszkańcami DPS
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kamień Krajeński (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS.DYSTRYBUCJI - od 2 100 PLN

organizacja przepływów towarów między centrami logistycznymi McBride (j.angielski); współpraca z kontrahentami w j.rosyjskim i ukraińskim; przygotowywanie raportów dot.dystrybucji w regionie; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; bardzo dobra znajomość rosyjskiego, ukraińskiego oraz angielskiego w mowie i piśmie
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Strzelce Opolskie (opolskie)

MECHANIK (Z) - do 1 850 PLN

montaż quadów i skuterów
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Lusławice (małopolskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kasjer - sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Zielona Góra (lubuskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Sulbiny (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta oraz kasy fiskalnej, wykładanie oraz ekspozycja towaru, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Brwinów (mazowieckie)

STOLARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Tuchów (małopolskie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW I STANU TECHNICZNEGO POMIESZCZEŃ - od 2 000 PLN

obsługa obiektu, utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych w tym instalacji elektrycznych wentylacyjnych ppoż itp.; przeprowadzanie okresowych przeglądów maszyn, urządzeń i sieci elektrycznej, przeprowadzanie modernizacji oraz instalacji nowych urządzeń elektrycznych, prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami, nadzór nad bezpieczeństwem całej sieci elektrycznej i wszystkich urządzeń z nią związanych, nadzór nad stacją transformatorową, przeprowadzanie bieżących napraw, sprawne usuwanie bieżących napraw i awarii
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Zambrów (podlaskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Odbieranie i sprawdzanie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej, obsługa urządzeń biurowych, odbieranie połączeń telefonicznych, budowanie odpowiedniego wizerunku firmy podczas kontaktu z klientem, sprządzanie harmonogramów wykonywanych prac.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Mielec (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Radom (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA Z FUNKCJĄ KASJERA - od 1 850 PLN

Sprzedaż produktów bankowych, pozyskiwanie klientów, obsługa stanowiska kasowego, archiwizacja dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Dębno (zachodniopomorskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

Przewóz osób samochodem do 9 osób. Wymagania: Prawo jazdy kat. B, język niemiecki w stopniu podstawowym, doświadczenie zawodowe jako kierowca, mile widziane przy przewozie osób.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Lipiany (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów na magazynie, prowadzenie dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Ruda Śląska (śląskie)