Praca DORADCA ZAWODOWY Gdańsk kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA ZAWODOWY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.

Data publikacji: 2016-08-16

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA ZAWODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Zawód: doradca zawodowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
3 Maja 9, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: NR REGON 191927740

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca zawodowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

ASYSTENT KIEROWNIKA ZESPOŁU DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 5 300 PLN

Asystent, poza typowymi obowiązkami związanymi z call-center, odpowiedzialny jest za monitorowanie przychodzących zapytań (mail, chat, telefon) i zadań oraz ich rozdysponowanie do doradców/Starszych Doradców, jest zaznajomiony z działaniami rynku i strategią firmy, przygotowuje lub bierze udział w przygotowaniu planu działań i spotkań z pracownikami, współuczestniczy w rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych, monitoruje nieobecności zespołu, stanowi najmocniejsze wsparcie dla Kierownika
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Kraków (małopolskie)

SALOWA-KUCHENKOWA - od 2 000 PLN

Utrzymywanie czystości i estetycznego wyglądu pomieszczeń oddziału: codzienne sprząrtanie i dezynfekcja wyszczególnionych pomieszczeń, mycie i dezyfekcja sprzętu i urządzeń. Mycie i dezyfekcja łóżek i szafek przyłóżkowych. Zmienianie bielizy pościelowej i segregacja. Transport posiłków i pomoc w karmieniu chorych. Przygotowanie naczyń i sztućców do posiłków, mycie, dezynfekcja i sprzątanie po posiłku.
kontakt przez PUP - 2017-09-21 - Głogów (dolnośląskie)

TECHNIK TELEKOMUNIKACJI - od 2 000 PLN

montaż instalacji elektrycznych, montaż anten i konstrukcji stalowy
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Gosań (świętokrzyskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - do 1 850 PLN

przygotowywanie kartotek, porządkowanie archiwum, kserowanie kartotek, kserowanie formularzy,
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Piekary Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Wykształcenie wyższe, filologia angielska. Znajomość języka ukraińskiego, rosyjskiego, polskiego, angielskiego, komunikatywność, obsługa pakietau Office. Obsługa urządzeń biurowych w tym strony internetowej. Pozyskiwanie nowych miejsc pracy i pracowników.
kontakt przez PUP - 2017-07-31 - Chynowa (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH - 997,4 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Lewin Brzeski (opolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

zapoznanie się z ogólnymi zasadami i strukturą ARiMR, zapoznanie się z zasadami aplikowania wniosków, pomoc w obsłudze beneficjentów w punkcie obsługi klienta - pomoc w obsłudze korespondencji, pomoc w bieżących pracach kancelarii Biura Powiatowego
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Mikołów (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2017-08-10 - Radków (świętokrzyskie)

PMOC SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

wg programu stazu - POWER (6/3)
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Dąbki (zachodniopomorskie)

DOZORCA NA PARKINGU STRZEŻONYM - do 2 000 PLN

Zgodnie z podanym stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Gdańsk (pomorskie)

DEKORATOR WNĘTRZ - do 830 PLN

Projektowanie i aranżacja wnętrz poszczególnych działów w markecie budowlanym, wykonywanie plansz oraz innych form prezentacji projektów, współpraca w zespole rosyjsko i ukraińsko-języcznym.Miejsce pracy: Wrocłąw ul. Przestrzenna 2 Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta znajduje się w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 3 500 PLN

Przewóz artykułów piekarniczych, załadunek, rozładunek, przewóz dokumentów firmowych
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

obsługa recepcji w sanatroium
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Ustroń (śląskie)

PRACOWNIK DS. CZYSTOŚCI - od 13 PLN

utrzymanie czystości na terenie zieleńców Kraków Krowodrza, odbiór odpadów zielonych w workach
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER WYROBÓW GOTOWYCH - do 1 850 PLN

magazynowanie gotowych produktów
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Rudunki (kujawsko-pomorskie)

PROJEKTANT - GRAFIK 2D I 3D - od 1 850 PLN

Projektowanie 2D i 3D, projektowanie poligrafii, opracowywanie dokumentacji projektowych, wykonawczych i powykonawczych, przygotowywanie plików do produkcji
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

obsługa klientów w zakładzie fryzjerskim
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Wąpielsk (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Gozdowo (mazowieckie)

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - od 4 750 PLN

- Usuwanie awarii i usterek;- Instalowanie, utrzymanie w ruchu, serwis, dostrajania i naprawy urządzeń automatyki maszyn produkcyjnych; - Konserwowanie i remontowanie istniejących instalacji; - Kontrola stanu i poprawności działania maszyn i urządzeń; - Wykonywanie przeglądów technicznych sprzętu, maszyn i urządzeń; - Projektowanie i wykonywanie prostych obwodów elektronicznych/elektrycznych wg schematu; - Zapewnienie zgodności wyrobu ze specyfikacją; - Dbałość o prawidłowy przebieg procesu pod względem higieny wytwarzania; - Dbałość o terminowe wykonywanie zleceń; - Stosowanie systemów ISO.
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Wrocław (dolnośląskie)

INTROLIGATOR - od 2 000 PLN

Produkcja opakowań z papieru i tektury, produkcja standów, displayów.Oferta pracy przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30r.ż. (stanowisko do przyuczenia).
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Sulejówek (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Żywiec (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW. 3,5 T C+E - od 2 000 PLN

Kierowca w ruchu krajowym lub międzynarodowym.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Częstochowa (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Radowo Małe (zachodniopomorskie)

MONTER - od 1 900 PLN

WYKONYWANIE CZYNNOŚCI SPAWALNICZYCH, MONTAZ KONSTRUKCJI STALOWYCH, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, 1 ROK STAŻU W ZAWODZIE, KURS SPAWANIE 121, CERTYFIKAT TUV SUD 121
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MURARZ - TYNKARZ - do 2 352 PLN

posługiwanie się dokumentacją techniczną i wykonawczą oraz wytycznymi dotyczącymi wykonywania robót;wykonywanie i montowanie rusztowań do robót murarskich i tynkarskich;przygotowywanie zaprawy i betonów oraz mas tynkarskich sposobem ręcznym i mechanicznym;dobieranie narzędzi, sprzętu i maszyn do robót murarskich i tynkarskich;wytyczanie fundamentów, ścian nośnych, działowych oraz innych elementów budynku;wykonywanie murów zbrojonych pełnych z różnych materiałów, murów wielowarstwowych ze szczeliną powietrzną lub wypełnioną materiałem izolacyjnym, murów z otworami okiennymi i drzwiowymi, kominów, murów z kanałami dymowymi, spalinowymi i wentylacyjnymi, ścian działowychi nośnych, nadproży, stropów typu Kleina i sklepień łukowych;układanie izolacji przeciwwilgociowych, montowanie izol
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Zgorzelec (dolnośląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientaobsługa kasy fiskalnej i komputerawykładanie towaru na sali sprzedażydbanie o czystość w miejscu pracyprzyjmowanie dostaw towarów
kontakt przez PUP - 2017-07-13 - Gołębice (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Bochotnica-Kolonia (lubelskie)