Praca Doradca klienta-sprzedawca Ząbkowice Śląskie Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Ząbkowice Śląskie

Województwo: dolnośląskie

Powiat: ząbkowicki

Adres miejsca pracy: 1 Maja 14

Data dodania ogłoszenia: 2016-07-26

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

PRAKTYKANT W II WYDZIALE KARNYM - nieodpłatny

1. Zapoznanie sie z regulacjami prawnymi, organizacją i strukturą sądu. 2. Poznanie organizacji i zakresu działania sekretariatów sądowych. 3. Sporządzanie projektów pism wychodzących oraz przygotowywanie korespondencji do wysyłki. 4. Archiwizacjia akt sądowych. 5. Praktyczne wykorzystanie narzędzi informatycznych. 6. Obsluga urządzeń biuowych. 7. Obsługa klienta - praktyczne sposoby budowania techniki obsługi klienta.
SĄD REJONOWY W ZĄBKOWICE ŚL. - 2016-02-09 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

KONSERWATOR TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-08-31 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

Zastępca Kierownika Salonu - -

Media Expert samodzielne organizowanie i kierowanie bieżącą działalnością sklepu
odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych
odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta
delegowanie i kontrola zadań
Media Expert - 2016-03-31 - Rzeszów (podkarpackie)

ŚLUSARZ - od 3 500 PLN

PRODUKCJA KONSTRUKCJI METALOWYCH I ICH CZĘŚCI
"MARMAS POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-16 - Kamieniec Ząbkowicki (dolnośląskie)

Pracownik wsparcia IT - -

Media Expert Podstawowa administracja lokalnymi systemami IT w zakresie sprzętowym
Konserwacja i rozbudowa systemów komputerowych oraz aplikacji w oddziałach firmy
Bieżące wsparcie techniczne użytkowników dla pracowników Centrum Dystrybucji/Centrali bezpośrednio, telefonicznie (HelpDesk)
Przygotowanie sprzętu dla nowych pracowników.
Współpraca z Działem Administracji IT.
Media Expert - 2016-05-23 - Łódź (łódzkie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

W ZAWODZIE
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Kamieniec Ząbkowicki (dolnośląskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-12-02 - Czechowice-Dziedzice (śląskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-12 - Kęty (małopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-05-09 - Myślenice (małopolskie)

Media Expert - 2016-06-07 - Łęczyca (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Mąkolno (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-04-12 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-01-13 - Radomsko (łódzkie)

KOLPORTER ULOTEK - od 1 750 PLN

ODBIÓR MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH. ROZDAWANIE MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH. KOLPORTAŻ MATERIAŁÓW W WYZNACZONYM UPRZEDNIO MIEJSCU
TRADE PARTNER Krzysztof Zugaj - 2015-12-02 - Kamieniec Ząbkowicki (dolnośląskie)

PAKOWACZ KRUSZYW - od 1 850 PLN

OBSŁUGA. PAKOWANIE- ZAŁADUNEK KRUSZYW
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Doboszowice (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 700 PLN

WYSTAWIANIE DOKUMENTÓW (FAKTUR VAT, WZ, PZ), ROZLICZANIE PRZELEWÓW, WINDYKACJA NALEŻNOŚCI, WYSTAWIANIE DOKUMENTÓW RC, ORGANIZACJA TRANSPORTU
EUROPOLL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-24 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

Kierownik Salonu Sprzedaży - -

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:

- zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
- zarządzanie zespołem pracowników
- realizacje planów sprzedażowych
- utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
- motywowanie i ocena pracowników
- organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
- coaching pracowników
Media Expert - 2017-03-01 - Strzegom (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-11-17 - Myszków (śląskie)

Media Expert - 2017-01-25 - Kluczbork (opolskie)

Specjalista ds. rozliczeń inwentaryzacji - -

Media Expert Księgowanie rozliczeń inwentaryzacyjnych oraz ich koordynacja;
Rozliczanie pracowników i osób materialnie odpowiedzialnych,
Kontakty z pracownikami,
Przygotowywanie raportów rozliczeniowych i zestawień,
Opieka nad prawidłowym obiegiem dokumentacji rozliczenia inwentaryzacji;
Dbałość o udokumentowanie rozliczeń;
Zapewnienie terminowości rozliczeń inwentaryzacyjnych.
Media Expert - 2016-09-27 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA DS. ARANŻACJI WNĘTRZ - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE PROJEKTÓW ARANŻACJI WNĘTRZ, WYMIAROWANIE POMIESZCZEŃ, WYKONYWANIE RYSUNKÓW TECHNICZNYCH
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Brodziszów (dolnośląskie)

MALARZ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kamieniec Ząbkowicki (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-07-29 - Łomża (podlaskie)

MONTER NAGROBKÓW - od 3 000 PLN

W ZAWODZIE
"M.B. GRANIT" MARIUSZ BADECKI - 2015-11-30 - Koziniec (dolnośląskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

POZYSKIWANIE OFERT TRANSPORTOWYCH. PRACA BIUROWA. NADZÓR NAD KIEROWCAMI. ROZWIAZYWANIE NIUANSÓW ZWIĄZANYCH Z PRZEWOZEM TOWARÓW
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe SPEED PARTNER Patryk Pełka - 2016-08-05 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

Kierownik Elektromarketu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacja planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2017-03-15 - Złotoryja (dolnośląskie)