Praca DORADCA KLIENTA (ŻAGAŃ I OKOLICE) Warszawa PROVIDENT POLSKA S.A.

Inflancka 4/A, 00-807 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
sprzedaż produktów finansowych, udzielanie pożyczek i odbiór rat od klientów, nawiązywanie realicji z klientem

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA (ŻAGAŃ I OKOLICE)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe 4-letnie

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_2: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta i sprzedaży; komunikatywność, dobra organizacja pracy

Nazwa pracodawcy: PROVIDENT POLSKA S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV lub skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 9:00 - 17:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Inflancka

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: PŚREDNICTWO PRACY

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta