Praca DORADCA KLIENTA Wadowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, telemarketing, pozyskiwanie klienta, obsługa kasowa, sprzedaż produktów bankowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wadowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wadowicki

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
komunikatywność, mile widziane doswiadczenie w sprzedaży

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Mickiewicza 27, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
osoba bezrobotna dla której ustalono II profil pomocy i subsydiowane zatrudnienie jest uwzględnione w Indywidualnym Planie Działania

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: wadowicki

Gmina pracodawcy: Wadowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wadowice

Ulica pracodawcy: Mickiewicza

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

BIOMASAŻYSTA - od 2 800 PLN

wykonywanie masaży slużących do poprawy kondycji fizycznej
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Wysoka Wieś (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

- sprzedaż książek, art. szkolnych, biurowych
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Dukla (podkarpackie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

Agent ubezpieczeniowy
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Częstochowa (śląskie)

ZMYWACZ NACZYŃ K/M - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK HALI - od 1 900 PLN

obsługa klienta, zatowarowanie i prawidłowe oznakowanie asortymentu w dziale, dbałość o czystość na dziale, zapobieganie stratom.
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Zabrze (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C+E (TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY) - od 3 000 PLN

Poziom wykształcenia - średnie; umiejętności kierowania pojazdem ciężarowym; uprawnienia na przewóz rzeczy oraz prawo jazdy kat. C+E; doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku 5 lat; znajomość języków obcych: j. ukraiński, j. rosyjski, j. niemiecki w stopniu dobrym. Ogólny zakres obowiązków: kierowanie pojazdem ciężarowym w ruchu międzynarodowym z wykonywaniem przewozu towarów, prowadzenie dokumentacji związanej z transportem, nadzór nad towarem. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, Europa Wschodnia, kraje EU.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Dbanie o wizerunek sklepu; obsługa klienta; obsługa kasy fiskalnej oraz systemu magazynowego; uzupełnianie towarów na półkach; zamawianie towaru; wystawianie dokumentów sprzedażowych; przygotowanie materiałów do sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

gotowanie (kuchnia polska); wydawanie posiłków;
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Zawidów (dolnośląskie)

PORTIER-UMREFGDO30/16/0076 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Witnica (lubuskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

kucharz
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Brzozów (podkarpackie)

POZOSTALI ROBOTNICY W PRODUKCJI WYROBÓW MLECZARSKICH - od 1 950 PLN

Obsługa linii produkcyjnej jogurtów
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Szaflary (małopolskie)

POMOC DRUKARZA - od 1 950 PLN

wg.stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Krzeszowice (małopolskie)

SPRZEDAWCA W LODZIARNI - od 1 850 PLN

Sprzedaż i porcjowanie lodów, smażenie gofrów.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Bełżyce (lubelskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 1 850 PLN

PRACE GOSPODARCZE, PORZĄDKOWE NA TERENIE PLACÓWKI, SPRAWOWANIE OPIEKI NAD DZIEĆMI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, AKTUALNA KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH;;
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POZOSTALI SPRZEDAWCY SKLEPOWI (EKSPEDIENCI) - 997,4 PLN

Pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci)
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Brzozów (podkarpackie)

INFORMATYK K/M - od 4 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Słobódka (podlaskie)

KUCHARZ-BARMAN - od 1 850 PLN

Sporządzanie wyrobów kulinarnych, sporządzanie surówek, sałatek, sporzadzanie napojów gorących, obsługa konsumentów, inkasowanie od nich należności.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Płock (mazowieckie)

STOLARZ/ POMOCNIK STOLARZA - od 2 000 PLN

montaż tarasów, schodów, obróbka stolarska drewna,
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Nowe Brzesko (małopolskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie średnie oraz uprawnienia spawacza,
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Kołczygłowy (pomorskie)

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

ochrona mienia
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Stary Laskowiec (podlaskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace gospodarcze, porządkowe oraz transport towarów pomiędzy punktami.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Grabów nad Prosną (wielkopolskie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

przygotowanie formy do wulkanizacji
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Pieczyska (łódzkie)

BARISTA - 997,4 PLN

1. Przygotowywanie drinków, kaw, herbat, deserów itp.2. Obsługa klienta3. Prace porządkowe4. Sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Łęczyca (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 300 PLN

dostawa towarów z Ukrainy, dostawa do klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - KASJER - 1 750 - 1 850 PLN

Obsługa urządzeń fiskalnych oraz terminali płatniczych. Zamawianie i odbieranie towaru, wykładanie towaru oraz obsługa klienta. Praca w godzinach od 6:00 do 21:00.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Porąbka Iwkowska (małopolskie)

ANALITYK FINANSOWY - od 9 200 PLN

Analiza danych zwiazanych z wynikami biznesowymi dotyczacych przydzielonych projektów / obszarów wsparcia. Wsparcie Finansowych Partnerów Biznesowych obejmujące analize budzetu, rekomendacje dotyczace kosztow, korzysci oraz mozliwosci zwizanych z procesem zarzadzania , doradztwo w obszarze efektow rozbieznosci . Modelowanie finansowe oraz analiza scenariuszy biznesowych celem wsparcia decyzji, zarzadzania projektami oraz prognozowanie wydatków. Prowadzenie krytycznej analizy miesięcznego rachunku zyskow i strat oraz innych raportów sprawozdawczosci zarzadczej celem wsparcia planowania, prognozowania oraz lepszego zrozumienia wyników jednostek biznesowych. Zapewnienie komentarzy wskazujac na ryzyka, szanse i rozwiazania. Analizowanie rozbieżnosci oraz identyfikowanie potencjalnych problemów. Optymalizacja warunków kontraktów celem zminimalizowania wydatków. Konstruktywna krytyka procesu analitycznego zwiazana z doskonaleniem procesu. Zapewnienie informacji umożliwiajacych reagowanie na zewnetrzne wymagania audytowe. Realizacja analiz ad hoc by wspierac organizacje Finansowych Partnerów Biznesowych, wykorzystujac Tableau, excela i inne narzedzia.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Kraków (małopolskie)

SPAWACZ - do 1 850 PLN

Spawanie konstrukcji stalowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Legnica (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed