Praca Doradca Klienta - Sprzedawca Świebodzice Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta - Sprzedawca

Miejscowość: Świebodzice

Województwo: dolnośląskie

Powiat: świdnicki

Adres miejsca pracy: ul. Strzegomska 18a

Data dodania ogłoszenia: 2016-02-09

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA/KASJER - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Świdnica (dolnośląskie)

KELNER/KELNERKA - 1948 - od 8 PLN

obsługa klienta
"MON-TI" Sp. z o.o. - 2016-11-24 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - 1653 - od 1 850 PLN

wykonywanie obchodów, ochrona obiektu, strzeżenie powierzonego mienia
"RAVEN OCHRONA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-13 - Jaworzyna Śląska (dolnośląskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-07-05 - Siemiatycze (podlaskie)

OPERATOR CNC FŚW - od 1 850 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Świebodzice (dolnośląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-07-14 - Czechowice-Dziedzice (śląskie)

OPERATOR ŻURAWIA JEZDNIOWEGO I WIEŻOWEGO-1116 - od 9 500 PLN

realizowanie kontraktów w Szwecji - budowy przemysłowe, modernizacje bydynków, wykończenia(RÓŻNE LOKALIZACJE)
Agencja Pracy AP-LABORA Katarzyna Byra-Chudzińska, Joanna Gruda s.c. - 2016-08-01 - Świdnica (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-05-09 - Zamość (lubelskie)

SPRZEDAWCA-746 - od 2 488 PLN

sprzedaż, obsługa komputera
BLADPOL ADRIAN DROSZCZ - 2017-05-12 - Świdnica (dolnośląskie)

MAGAZYNIER-121 REF - od 2 500 PLN

przyjmowanie i wydawanie materiałów
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Żarów (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-05-13 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY -1029 - od 1 850 PLN

pozyskiwanie nowych kontrahentów, sprzedaż produktów spożywczych na rynku lokalnym oraz na terenie całego kraju.
PHU "SŁONPOL" Anna Szczygieł - 2016-07-20 - Lutomia Dolna (dolnośląskie)

MALARZ - 1184 - 2 000 - 3 500 PLN

- przygotowywanie pod malowanie starych i nowych podłoży tynkowych, betonowych, ceglanych,-malowanie tynków wewnętrznych,-naprawianie i malowanie tynków zewnętrznych
Przedsiębiorstwo Budowlane Mirosław Wierzyk - 2016-08-09 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRALNI , EKSPEDIENTKA - od 2 200 PLN

obsługa urządzeń w pralni chemicznej. obsługa klienta
P.P.H.U. PORTAL K.Sobol - 2016-06-24 - Strzegom (dolnośląskie)

KIEROWCA - 1272 - od 1 850 PLN

dowóz pacjentów z domów do stacji dializ w Świdnicy i odwóz ze stacji do miejca zamieszkania, pomoc pacjentom przy wsiadaniu i wysiadaniu z samochodu
AUTODIAL GRZEGORZ STĘPIEŃ SPÓŁKA JAWNA - 2016-08-22 - Świdnica (dolnośląskie)

Sprzedawca e-commerce - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za kompleksową obsługę Klienta, prezentację oferty i pracę według najwyższych standardów
Media Expert - 2016-05-19 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

SEKRETARKA WYDZIAŁU DOCHODZENIOWO-ŚLEDCZEGO - 693 - od 1 899 PLN

prowadzenie rejestrów śledztw i dochodzeń,prowadzenie rejestrów czynności sprawdzających,rejestrowanie druków statystycznych KSIP,sprawozdawczość merytoryczna z postępowań
Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy - 2016-05-20 - Świdnica (dolnośląskie)

KUCHARZ - 81 D - od 1 850 PLN

obieranie, krojenie, sprawdzanie jakości surowców do obiadów
"DAVINS" Jarosław Olejnik - 2016-07-05 - Świdnica (dolnośląskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-29 - Katowice (śląskie)

KSIĘGOWY - 1 850 - 2 500 PLN

w/z
Kopalnia Granitu w Czernicy BRAUN GRANIT - 2016-02-04 - Czernica (dolnośląskie)

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-11 - Złotoryja (dolnośląskie)

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO-408 - 2 500 - 2 800 PLN

nadzorowanie stanów magazynowych, obsługa wózka widłowego.
"RAS- POLSKA" SP. Z O.O. - 2016-03-30 - Strzegom (dolnośląskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

Media Expert - 2016-10-12 - Olkusz (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - 1304 - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych,
"IPT" AKROMAR SP.Z O.O. SP. K. - 2016-08-25 - Świdnica (dolnośląskie)

SPECJALISTA W DZIALE KSIĘGOWOŚCI-16/0620 - od 1 800 PLN

przygotowywanie, weryfikowanie, dekretowanie, dystrybucja i ksiegowanie dokumentów księgowych, rozliczanie i uzgadnianie kont księgowychj, rozliczanie i kontrola gospodarki magazynwej, rozliczanie środków trwałych i wyposażenia, kontrola prawidłowej i terminowej realziacji operacji księgowych, sporządzanie deklaracji dla instytucji zewnętrznych ( w tym: podatkowych, GUS,NBP,PFRON), praca w systemie ERP, tworzenie raportów oraz przeprowadzanie analiz zebranych danych, współpraca z innymi działami firmy w celu usprawnienia procesów finansowo-księgowych.
Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A. - 2016-03-02 - Żarów (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-03-16 - Hajnówka (podlaskie)

OPERATOR CNC - od 2 200 PLN

wykonywanie procesu anodowania OAS oraz frezowania chemicznego, montaż i demontaż części na i z wieszaków, obsługa elektrowciągu z poziomu roboczego, pomoc w wymianie i regeneracji kąpieli galwanicznych, nakładanie maskanta metodą pneumatyczną (malowanie), trasowanie kształtu na pomalowanych detalach i wycinanie ich przy pomocy skalpela, przestrzeganie instrucji produkcyjnych i stanowiskowych BHP, praca w systemie 3 zmianowym
MANPOWERGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-16 - Świdnik (lubelskie)

MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH - od 2 000 PLN

wykonywanie zabudowy z płyt gipsowych
FIRMA "KOMFORT" ROBERT ARCHAŁA - 2017-02-24 - Trawniki (lubelskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - 686 - od 1 725 PLN

GIEŁDA PRACYutrzymanie czystości w obiekcie oraz jego okolicy,praca przy użyciu narzędzi i maszyn sprzątających,zapewnienie bezproblemowego parkowania klientów poprzez utrzymanie parkingu w czystości, odprowadzanie wózków sklepowych,przestrzeganie przepisów dot. sortowania i wywóz śmieci,współpraca w ramach innych zadań wynikających z potrzeb działu,stosowanie się do wskazówek przełożonego
KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O. O., SP. K. - 2016-05-20 - Świdnica (dolnośląskie)