Praca DORADCA KLIENTA Gnojno kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: aktywna sprzedaż środków produkcji rolnej, rozliczanie dostaw, sporządzanie raportów magazynowych, wystawianie faktur, przygotowanie i prezentowanie ofert handlowych, organizacja spotkań z klientami

Data publikacji: 2016-05-04

Lokalizacja: Gnojno (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gnojno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
aktywna sprzedaż środków produkcji rolnej, rozliczanie dostaw, sporządzanie raportów magazynowych, wystawianie faktur, przygotowanie i prezentowanie ofert handlowych, organizacja spotkań z klientami

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gnojno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kutnowski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe 4-letnie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Wyszyńskiego 11, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: STAŻ DO 30 ROKU ŻYCIA -POWER

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: kutnowski

Gmina pracodawcy: Kutno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kutno

Ulica pracodawcy: Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: handel hurtowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy