Praca DORADCA KLIENTA Tyniowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tyniowice, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
doradzanie klientowi, przygotowywanie oferty dla klienta, branza budowlana, prace interw., dla osób zarej. w Urzedzie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tyniowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jarosławski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 15.09.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Słowackiego 2, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie,cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: jarosławski

Gmina pracodawcy: Jarosław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jarosław

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż materiałów budowlanych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.03.2016

Podobne oferty pracy

MENEDŻER DS. EKSPORTU - od 1 850 PLN

Zawieranie kontraktów z zagranicznymi kontrahentami, tłumaczenie dokumentacji handlowej w języku angielskim, rosyjskim, ukraińskim, logistyka, eksport, import
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Piaseczno (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

oferta stażu dla osób:-długotrwale bezrobotnych,-50+,-niepełnosprawnych
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

HANDLOWIEC Z JĘZYKIEM UKRAIŃSKIM - od 1 850 PLN

kontakt telefoniczny i osobisty z kontrahentami zagranicznymi z Ukrainy i Rosji
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Sulęcin Włościański (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Trzylatków Duży (mazowieckie)

PRACOWNIK USŁUG BANKOWYCH - od 2 550 PLN

Obsługa zagranicznych klientów banku Santander w zakresie otwierania/zamykania kont bankowych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, aktywowanie kart kredytowych i reklamacji związanych z płatnościami kartami. Wprowadzanie i aktualizacja danych osobowych klientów. Obsługa procesów związanych z udzielaniem pożyczek krótkoterminowych oraz obsługą pozostałych produktów bankowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Gdynia (pomorskie)

GRAFIK - od 1 850 PLN

obsługa programów graficznych,godz. pracy 8.00-16.00
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

obsługa biura
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Kraków (małopolskie)

MISTRZ ZMIANY W DZIALE PRODUKCJI - do 1 850 PLN

Pracownik produkcji układów elektronicznych z doświadczeniem w prototypowaniu układów wysokiej integracji. Miejsce pracy: Wrocław ul. Kunickiego Oferta znajduje się w sali: B
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Wrocław (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH-STAŻ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Zakopane (małopolskie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU - od 2 500 PLN

- Kreowanie wizerunku firmy oraz jej produktów- Wsparcie działu sprzedaży i marketingu- Opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowanie materiałów promocyjnych - Ocena szans rynkowych związanych ze sprzedażą - Współpraca z zewnętrznymi agencjami reklamowymi - Ocena działań konkurencji
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

Obsługa klienta wg standardów OBI, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, odpowiedzialność i samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań.
SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY "OBI" Sp. z o.o. - 2016-03-16 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - od 2 000 PLN

sprzedaż i serwis sprzętu komputerowego
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Lubin (dolnośląskie)

MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 000 PLN

montaż instalacji wod-kan, gazowych...
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Gołąb (lubelskie)

SPRZEDAWCA/SERWISANT W SKLEPIE ROWEROWYM - od 1 850 PLN

serwis rowerowy, składanie rowerów, umiejętność kontaktu z kilentem
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Luboń (wielkopolskie)

POMOCNIK PRZEWOŹNIKA-STAŻ - 997,4 PLN

Przeprawy promowe na Wiśle w gminie Nowy Korczyn
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Nowy Korczyn (świętokrzyskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 890 PLN

Prace porządkowe głównie na zewnątrz obiektu, wykonywanie drobnych prac ogólnobudowlanych, koszenie itp. Oferta skierowana do osób zarejestrowanych w PUP, z ustalonym II profilem pomocy. Praca w godz. 7.00-15.00, w Buczkowicach.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Buczkowice (śląskie)

PRACOWNIK SOLARIUM - od 1 000 PLN

obsługa łóżek solaryjnych, utrzymywanie pomieszczeń w czystości, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Milicz (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

prowadzenie stanu magazynu
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Pomoc w zbiorze owoców, sortowanie, prace porządkowe w gospodarstwie
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Grudzkowola (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 875 PLN

prowadzenie gospodarki magazynowej
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Góra (dolnośląskie)

MALARZ-TAPECIARZ - 997,4 PLN

Przygotowanie stanowiska, podstawy malowania, podstawy tapetowania
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - STAŻ - 997,4 PLN

OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH - 997,4 PLN

Opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi, pomoc w czynnościach życia codziennego, ubieranie, karmienie, pomoc w utrzymaniu higieny osobistej, utrzymanie czystości w otoczeniu podopiecznego, organizacja czasu wolnego.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Skrzyszów (śląskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie min. średnie, znaj. jęz. angielskiego, organizacja transportu floty pojazdów firmy, monitorowanie i ewidencja obsługiwanych zleceń, przyg. ofert; miejsce odbywania stażu: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Gliwice (śląskie)

MAGAZYNIER- OFERTA STAŻU DLA OSOBY DO 30 R.Ż.(NR 1873) - 997,4 PLN

pomoc na magazynie, rozwożenie towarów, przyjmowanie towarów, porządkowanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Bezpośrednia obsługa klienta z wykorzystaniem kasy fiskalnej; kontrola stanów magazynowych sklepu pod kątem ilościowym i jakościowym z uwzględnieniem terminów przydatności; przygotowywanie zamównień towarowych pod kątem zapotrzebowania klientów; dbałość o estetykę sklepu, zaplecza i magazynu; utrzymywanie czystości i porządku.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Podgórz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

ekspozycja towaru na sklepie, obsługa kasy fiskalnej, promowanie produktów, prace porządkowe na sklepie
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Żywiec (śląskie)