Praca DORADCA KLIENTA Częstochowa kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: analizowanie potrzeb klienta;analizowanie rynku i wyszukiwanie dostępnych alternatywwybieranie wariantów,produktów lub usług,przygotowywanie ofert dla klienta;prezentowanie przygotowanej oferty i doradzanie klientowi;prowadzenie dokumentacji związanej z ofertami

Data publikacji: 2016-06-02

Lokalizacja: Częstochowa (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
analizowanie potrzeb klienta;analizowanie rynku i wyszukiwanie dostępnych alternatywwybieranie wariantów,produktów lub usług,przygotowywanie ofert dla klienta;prezentowanie przygotowanej oferty i doradzanie klientowi;prowadzenie dokumentacji związanej z ofertami

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Częstochowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Częstochowa

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 01.08.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagana miła aparycja, komunikatywność, doświadczenie w handlu

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, CV, mile widziane referencje

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Ulica pracodawcy: Szymanowskiego

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta