Praca DORADCA KLIENTA R114/2929-1018/16 Włocławek AVALIA Spółka z o.o.

87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa pożyczkowa klientów firmy, ocena zdolności kredytowej, doradctwo kredytowe

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 50 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
50 zł. brutto od podpisanej nowej umowy plus prowizja

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA R114/2929-1018/16

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włocławek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Włocławek

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Włocławek

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 50 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Doradca klienta

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykszt. min. średnie, mile widziane doświadczenie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, dobra organizacja czasu pracy, niekaralność, umowa zlecenie, miejsce pracy Włocławek i okolice

Nazwa pracodawcy: AVALIA Spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Adres pracodawcy: 81-874 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Sopot

Gmina pracodawcy: Sopot

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sopot

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta