Praca DORADCA KLIENTA Cieszyn kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta

Data publikacji: 2016-05-30

Lokalizacja: Cieszyn (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Cieszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Plac Wolności 6, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Cieszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cieszyn

Adres strony pracodawcy: ubezpieczenia.cieszyn.pl

Ulica pracodawcy: Plac Wolności

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Agencja kredytowo-ubezpieczeniowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

Oferta Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu: http://www.pupgliwice.intracom.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/roboty_publiczne.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy. Program Specjalny dla osób pow. 50 r.ż.Wykształcenie podstawowe; prace porządkowe wew. budynku szkoły i doraźnie na zew. budynku, obsługa szatni uczniowskich; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem czynności
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI STOLARZE MEBLOWI I POKREWNI - od 1 850 PLN

produkcja mebli
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Świdnik (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH ( STAŻ WRPO ) - 997,4 PLN

staż - bieżąca obsługa biura z wykorzystaniem urządzeń techniki i łączności biurowej w przedsiębiorstwie. dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie, wprowadzanie danych , wysyłanie korespondencji, poznanie zasad funkcjonowania kadr, zapoznanie się z zasadami księgowości tj. weryfikacją płatności,zapoznanie się ze sposobem księgowania faktur oraz rachunków, tworzenie danych dostawcy i kontaktów klienta, poznanie zasad organizacji przedsiębiorstwa budowlanegoKomputer: ilość godzin 4
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Przygodzice (wielkopolskie)

STOLARZ - od 1 900 PLN

obróbka drewna na maszynach stolarskich
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Kowale (śląskie)

KUCHARZ PIZZER - od 2 300 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Warszawa (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Zaopatrzeniowiec - sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Mosina (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zarządzanie dokumentami, kontakt z klientem, przygotowywanie ofert
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

WYKŁADANIE TOWARU - od 15,5 PLN

wykładanie towaru na półki sklepowe, dbanie o porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Oświęcim (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

budowanie i utrzymywanie relacji z klientem, kompleksowa obsługa kienta , pozyskiwanie kilentów
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Wałcz (zachodniopomorskie)

MASAŻYSTA - od 13 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

pomocnicze prace na budowie
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Żory (śląskie)

REFERENT -STAŻYSTA (83 S EFS) - 997,4 PLN

staż dla osób bezrobotnych >30r.ż., zrejestrowanych >12 m-cy:Tworzenie spisów zdawczo-odbiorczych, spraw przekazywanych na makulaturę a także akt kierowanych do Archiwum Państwowego.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Otwock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Jaworzno (śląskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

- utrzzymanie porządku w budynku,- mycie okien i podłóg
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Rzęszkowo (wielkopolskie)

1725U - PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace remontowe, wykonywanie prac wykończeniowych
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Mleczków (mazowieckie)

STAŻYSTA - od 2 050 PLN

sporządzanie sprawozdań i badań, przyjmowanie i rejestracja próbek, wykonywanie analiz, przygotowanie analiz, przygotowanie odczynników do analiz
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Złotoryja (dolnośląskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

przygotowywanie samochodów do lakierowania i lakierowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Babimost (lubuskie)

MAGAZYNIER (Z) - od 1 850 PLN

magazynier
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Tarnów (małopolskie)

356U KUCHARZ - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Radom (mazowieckie)

TOKARZ - od 2 800 PLN

oferta w ramach dof. wynagrodzenia po 50 tym roku życia: prace tokarskie w metalu
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Piła (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

AKTYWNE POZYSKIWANIE KLIENTÓW, DORADZTWO W ZAKRESIE USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH UPC (INTERNET, TELEWIZJA, TELEFON), PROWDZENIE ROZMÓW HANDLOWYCH Z KLIENTAMI, BUDOWANIE WIZERUNKU FIRMY NA RYNKU, BUDOWANIE I UTRZYMYWANIE RELACJI Z KLIENTAMI;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W OBSŁUDZE KLIENTA LUB SPRZEDAŻY, UMIEJĘTNOŚĆ NAWIĄZYWANIA KONTAKTÓW, KOMUNIKATYWNOŚĆ, UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI PRACY WŁASNEJ ORAZ SAMODZIELNEJ REALIZACJI WYZNACZONYCH CELÓW
UPC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-05-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - do 1 850 PLN

Sprzedażproduktów i usług, pozyskiwanie klientów, realizacja planów sprzedażowych, obsługa programów. Przyjmowanie reklamacji, promocje, reprezentacja przedsiębiorstwa.
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Włodawa (lubelskie)

ANALITYK FINANSOWY - CENY TRANSFEROWE - od 8 453 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: -przygotowywanie i aktualizację dokumentacji cen transferowych dla różnych modeli biznesowych -opiniowanie oraz analiza transakcji wewnętrznych - przygotowywanie oraz utrzymywanie aktualnej dokumentacji cen transferowych - monitoring zmian regulacji w zakresie cen transferowych oraz organizacja szkoleń w tym zakresie - współpraca z wewnętrznym oraz globalnym zespołem ds. cen transferowych
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Kraków (małopolskie)

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 4 220 PLN

REALIZACJA STRATEGII HANDLOWEJ NA POWIERZONYM MAKROREGIONIE, KONTROLA CEN I DZIAŁAŃ PROMOCYJNYCH, UTRZYMYWANIE I ROZWIJANIE KONTAKTÓW HANDLOWYCH, REALIZACJA PLANÓW SPRZEDAŻY, PLANOWANIE I REALIZACJA BUDŻETU, BUDOWANIE DOBRYCH RELACJI Z KLIENTAMI FIRM, MONITOROWANIE RYNKU I ANALIZA KONKURENCJI, DBANIE O WIZERUNEK FIRMYM WPÓŁPRACA ZAGRANICZNAWYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE LUB WYŻSZE (HANDEL) MILE WIDZIANE , PRAWO JAZDY B, ZNAJOMOŚĆ ZASAD MERCHANDISINGU, KREATYWNOŚĆ, 4 LATA DOŚWIADCZENIA NA STANOWISKU, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO I ROSYJSKIEGO
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 900 PLN

przedstawiciel handlowy-zastosowanie mikrobiologii w sadownictwie
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Bilcza (świętokrzyskie)

Wybierz miejscowość