Praca DORADCA KLIENTA Ząbkowice Śląskie "PARTNER" Zdzisław Piotr Sijka

Rynek 24, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
DORADZTWO FINANSOWE, CZYNNOŚCI BANKOWECV + LIST MOTYWACYJNY ZOSTAWIĆ W PLACÓWCE W ZĄBKOWICACH ŚL., RYNEK 24

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 9-17 WYNAGRODZENIE + PREMIA

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ząbkowice Śląskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ząbkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ząbkowice Śląskie

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 23.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY FINANSOWEJZDOLNOŚCI INTERPERSONALNE

Nazwa pracodawcy: "PARTNER" Zdzisław Piotr Sijka

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV + LIST MOTYWACYJNY ZOSTAWIĆ W PLACÓWCE W ZĄBKOWICACH ŚL., RYNEK 24

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta, Termin: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, Godziny : 9 00 - 17 00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: ząbkowicki

Gmina pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 24

Profil działalności pracodawcy: Pozostałe formy udzielania kredytów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta