Praca Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) Kluczbork Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja)

Miejscowość: Kluczbork

Województwo: opolskie

Powiat: kluczborski

Adres miejsca pracy: ul. Byczyńska 101 (Galeria Miodowa)

Data dodania ogłoszenia: 2016-02-19

Wymagania dla kandydatów:
Poszukujemy osób które:
chcą się rozwijać i poznawać techniki sprzedaży (gwarantujemy początkowe szkolenie)
uwielbiają rozmawiać z ludźmi i obsługa Klienta to będzie przyjemność
nie boją się podejmować drobnych prac naprawczych
nigdy nie były karane

Oferowane korzyści:
umowę o pracę na pełen etat
atrakcyjne wynagrodzenie
benefit w postaci karty multisport

Zakres obowiązków:
Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Product Manager - -

Media Expert Tworzenie i zarządzanie podległą ofertą produktową.
Koordynacja i nadzór nad rozwojem oferty w zakresie produktu lub grupy produktów ( na bazie trendów rynku).
Dokonywanie selekcji produktów celem zapewnienia założonych parametrów handlowych.
Bieżąca analiza rynku pod kątem pozycjonowania produktów –zarządzanie polityką cenową podległych grup produktowych.
Zorientowanie na cele, realizacja planów sprzedaży.
Definiowanie wymagań dotyczących produktów.
Współtworzenie działań marketingowych, pro – sprzedażowych.
Monitorowanie i analizowanie rynku.
Media Expert - 2016-04-19 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-07-20 - Lublin (lubelskie)

TAPICER - od 1 850 PLN

tapicerowanie mebli
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Kluczbork (opolskie)

Serwisant Skuterów/Rowerów - -

Media Expert Praca w serwisie rowerowo-skuterowym w Centrum Dystrybucji w Łodzi
Diagnozowanie usterek i naprawa rowerów
Zachowanie wysokiej jakości napraw oraz dążenie do utrzymania najkrótszego czasu naprawy
Media Expert - 2016-01-14 - Łódź (łódzkie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-11-02 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).

Media Expert - 2016-02-12 - Koło (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej i czytnika rat płatniczych, pomoc w załadunku i rozładunku towaru, wycena towaru, doradztwo, utrzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Kluczbork (opolskie)

ŚLUSARZ- SPAWACZ - od 1 850 PLN

naprawa i konserwacja maszyn produkcyjnych, prace spawalnicze
"KAMA-VITRUM HUTA SZKŁA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-14 - Wołczyn (opolskie)

Media Expert - 2016-11-16 - Zawiercie (śląskie)

Specjalista ds. planowania transportu - -

Media Expert Planowanie oraz koordynowanie realizacji zamówień do sklepów
Współpraca z firmami transportowymi; sprzedaż ładunków poprzez giełdy transportowe
Rozliczanie czasu pracy kierowców; rozwiązywanie bieżących problemów transportowych
Tworzenie zestawień i przygotowywanie raportów w MS Excel
Media Expert - 2016-07-11 - Łódź (łódzkie)

KRAWIEC - 997,4 PLN

według zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Kluczbork (opolskie)

Administrator MS SQL - -

Media Expert monitorowanie poprawności pracy serwerów SQL
strojenie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w pracy serwerów SQL
administracja prawami dostępu do serwerów SQL
przygotowywanie raportów z działania serwerów
optymalizacja zapytań użytkowników
strojenie baz danych
szkolenia pracowników końcowych w zakresie T-SQL
Media Expert - 2016-08-19 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-09-15 - Krotoszyn (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-01-04 - Racibórz (śląskie)

Media Expert - 2016-03-16 - Tczew (pomorskie)

Inspektor/Specjalista ds. BHP i P. Poż. - -

Media Expert Przeprowadzanie szkoleń wstępnych, okresowych bhp dla pracowników sieci
Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP
i PPOŻ
Udział w opracowywaniu i aktualizowaniu wewnętrznych zarządzeń i regulaminów w zakresie BHP i p. poż.
Udział w pracach zespołu powypadkowego, badającego przyczyny i okoliczności zaistniałych zdarzeń wypadkowych.
Media Expert - 2016-12-01 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

Kierowca C+E - -

Media Expert Podstawianie / odstawianie samochodów pod rampy na terenie firmy
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie
Przestrzeganie przepisów BHP
Media Expert - 2016-12-05 - Łódź ul. Niciarniana 54 ()

Kierowca kat. B C - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych ,
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
Przestrzeganie przepisów BHP.
Prace magazynowe.
Media Expert - 2016-07-26 - Rzeszów (podkarpackie)

INSPEKTOR BHP - od 2 050 PLN

kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach, sporządzanie i przedstawianie pracodawcy okresowych analizstanu BHP mających na celu poprawę warunków pracy, opracowywanie wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących BHP, udział w ustalaniu zadań osób kierujących pracownikami w zakresie BHP, udział w ustalaniu okoliczności wypadków przy pracy, prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną pracą, przeprowadzanie szkoleń w dziedzinie BHP oraz zapewnienia właściwej adaptacji zawodowej nowo zatrudnionych pracowników, współdziałanie z lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę zdrowotną, nad pracownikami, uczestniczenie w pracach komisji BHP
ATHLETIC Sp. z o.o. - 2016-02-22 - Kluczbork (opolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-29 - Kraków (małopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-08-09 - Gliwice (śląskie)

SZWACZ MASZYNOWY - od 1 750 PLN

szycie
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Kluczbork (opolskie)

Kierownik Sklepu - -

Media Expert zarządzanie salonem sprzedaży
motywowanie pracowników
planowanie czasu pracy
kontrolowanie realizacji zadań i planów
kontrola stanów magazynowych
nadzór nad procesem serwisowym i sprawami klientów
sporządzanie niezbędnej dokumentacji
dbanie o wizerunek salonu oraz budowanie pozytywnych relacji z klientami
Media Expert - 2016-04-14 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

Media Expert - 2016-05-17 - Głubczyce (opolskie)

FAKTURZYSTKA - od 1 750 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Kluczbork (opolskie)

Media Expert - 2016-09-05 - Tuchola (kujawsko-pomorskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-06-14 - Ruda Śląska (śląskie)

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:
- zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
- zarządzanie zespołem pracowników
- realizacje planów sprzedażowych
- utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
- motywowanie i ocena pracowników
- organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
- coaching pracowników
Media Expert - 2016-10-20 - Wrocław (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-06-10 - Choszczno (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed