Praca DEKARZ Brok kontakt przez PUP

Stanowisko: DEKARZ

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Data publikacji: 2016-06-29

Lokalizacja: Brok (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Brok, powiat: ostrowski, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

3-go Maja 55, 07-300 Ostrów Mazowiecka, powiat: ostrowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Mazowiecka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Mazowiecka

Ulica pracodawcy: 3-go Maja

Numer budynku pracodawcy: 55

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa sekretariatu, przyjmowanie podań, archiwizacja, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Święciechowa (wielkopolskie)

STAZ/SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż. - wykładanie towaru- robienie wystaw- obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Nowa Sól (lubuskie)

ASYSTENT BIUROWY/ HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

przygotowanie ofert dla klientow, wypisywanie umów, kompletowanie dokumentów, kontrolowanie archiwum, przyjmowanie reklamacji, zakup i gospodarowanie materiałów biurowych, obsługa urządzeń biurowych, przygotowanie raportów sprzedażowych
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Łapy (podlaskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

sprzedaż ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Jamielnik (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

prace administracyjno-biurowe, pomoc przy prowadzeniu biura, opracowywaniu wniosków, realizacji projektów itp.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Żory (śląskie)

SERWISANT SPRZĘTU OGRODNICZEGO - 997,4 PLN

Przygotowanie sprzętu, dokumentacji do wypożyczenia, wydawanie sprzętu. Drobne naprawy kosiarek, kosiarek spalinowych, wymiana łożysk hamulców, linek napędu, wymiana oleju, filtra powietrza, obsługa klientów serwisu.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY DEPARTAMENTU ONBSŁUGI KLIENTA I LOGISTYKI - 997,4 PLN

Tworzenie ofert handlowych, realizacja planów sprzedazowych, wystawianie dokumentów sprzedaży, obsługa
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Wilkowa Wieś (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. KOMUNIKACJI - do 5 800 PLN

- doradztwo firmom w zakresie poprawy możliwości korzystania z platform cyfrowych- przygotowywanie standardowych raportow dotyczących ilości i jakości usług- monitorowanie produktywności, jakości usług- zapewnienie wsparcia na pierwszym poziomie- rejestrowanie wszystkich istotnych informacji dotyczących incydentów w systemie wewnętrznym
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEWODNIKI TURYSTYCZNY TERENOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Biskupin (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENTKA BIURA - 997,4 PLN

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

MAGAZYNIER
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

prace pomocnicze w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Iława (warmińsko-mazurskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Jedlnia-Letnisko (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

staż - segregacja wniosków, przyjmowanie, kserowanie i upinanie akt podatkowych, przygotowanie pism do wysyłki, wprowadzanie danych do systemu POLTAX, kopertowanie, adresowanie, paczkowanie, przygotowanie dokumentów do archiwum,pomoc inspektorom na rejonach, wprowadzanie danych do systemów informatycznych, sprawdzanie poprawności wprowadzanych dokumentów za pomocą dostępnych narzędzi systemowych, wykonywanie drobnych prac biurowych. Praca przy komputerze - ok. 4h/dziennie.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MECHANIK OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH - od 3 000 PLN

naprawa maszyn i urządzeń - konserwacjawykształcenie zawodowestaż 5 lat
PWUH Metpol - Sylwia Nawrocka - 2016-11-08 - Korytnica (wielkopolskie)

SZLIFIERZ METALI - 997,4 PLN

Zapoznanie z obowiązującymi w firmie SZJ ISO.Zapoznanie się z obowiązującą w firmie dokumentacją procesową i technologiczną.Poznanie budowy obrabiarki oraz jej obsługi.Nauka umiejętności przygotowania narzędzi do pracy.Poznawanie i obsługa przyrządów pomiarowych.Poznanie i obsługa urządzeń mechanizujących i automatyzujących pracę.Poznanie zasad pracy w zespołach produkcyjnych.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

- przyjmowanie i liczenie wyrobów gotowych- kompletowanie towaru na podstawie dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Łężany (podkarpackie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

Mechanik samochodowy
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Recz (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - ROBOTY PUBLICZNE (NIEGOSŁAWICE) - od 1 000 PLN

prace pilęgnacyjno-porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Niegosławice (lubuskie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Warszawa (mazowieckie)

MAKLER PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH - od 2 000 PLN

POŚREDNICTWO W TRANSAKCJACH KUPNA I SPRZEDAŻY PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI OKIEN Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 184 PLN

pobór materiału do produkcji okien, wykonanie cięć, frezowanie otworów montażowych, zgrzewanie, okuwanie, uszczelniania, szklenie okna, organizowanie miejsca pracy, sprawdzanie poprawnosci elementów do produkcji
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Zambrów (podlaskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

- wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Poznań (wielkopolskie)

INSPEKTOR W WYDZIALE GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ - 997,4 PLN

1. Realizacja zadań wynikających z ustawy o utrzymaniu w czystości i porządku w gminach w zakresie: a. Nadzór nad realizacją obowiązków właścicieli nieruchomości związanych z utrzymaniem czystości i porządku, b. Przygotowanie decyzji nakazujących wykonanie ww. obowiązku, c. Wysyłanie wezwań do osób, które nie złożyły deklaracji lub do złożenia korekt, d. Przyjmowanie i weryfikacja złożonych deklaracji, e. Wysrawianie decyzji związanych z opłatą śmieciową, f. Obsługa systemu gospodarowania odpadami komunalnymi, g. Prowadzenie spraw związanych z wywozwm nieczystości stałych, h. prowadzenie kontroli w zakresie wyposażenia nieruchomości w kontenery.2. Wykonywanie innych zadań z zakresu ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminie.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Świebodzin (lubuskie)

MALARZ-TAPECIARZ - od 3 500 PLN

malowanie, tapetowanie, wykończenia wnętrzwykształcenie zawodowedoświadczenie
Damian Jaźwiec Zakład Budowlano Remontowy Domibud - 2016-12-20 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. PROCESU PTP - od 3 600 PLN

Księgowanie, wystawianie faktur za zakup towarów, materiałów, surowców, inwestycji i usług realizowanych przez spółki, księgowanie i rozliczanie podróży służbowych i wydatków pracowniczych, weryfikacja i kontrola formalno-rachunkowa księgowanych faktur, korygowanie niewłaściwych procesów płatności, rozwijanie i skuteczne podtrzymywanie relacji z dostawcami, pracownikami, lokalnymi firmami obsługującymi i innymi kluczowymi interesariuszami, dostarczanie raportowania prognoz płatności do działu raportowania, wykonywanie prawidłowych raportów dla kadry kierowniczej, ciągłe przekazywanie firmom obsługującym lokalnym i globalnym wskazówek, polityki firmy oraz przepisów dotyczących podatków, procedur od zamówienia do płatności itp., przyjmowanie płatności za partie towarów, dostarczanie bezpośredniego wsparcia i utrzymywanie kontaktów przez cały czas
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 2 000 PLN

PRZYGOTOWYWANIE LODÓ, SHEKÓW, UZUPEŁNIENIE ZAPASÓW, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE MIN. ZAWODOWE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH,
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI - od 1 850 PLN

Wprowadzanie dokumentów do programu księgowego, obsługa skanera szczelinowego i innych urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA - od 2 100 PLN

Szycie konfekcji damskiej z dzianiny. Umiejętność obsługi maszyn: overlock, stebnówka, dwuigłówka- wymagana umiejętność obsługi dwóch maszyn. Zgłoszenia osobiste do pracodawcy (ze świadectwami pracy).
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Łódź (łódzkie)

PROKURENT - od 900 PLN

zastępowanie Prezesa w rozmowach z kontrahentami i dostawcami chińskimi, przygotowywanie, negocjowanie i podpisywanie umów handlowych w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)