Praca DEKARZ Brok kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Brok, powiat: ostrowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

3-go Maja 55, 07-300 Ostrów Mazowiecka, powiat: ostrowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Mazowiecka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Mazowiecka

Ulica pracodawcy: 3-go Maja

Numer budynku pracodawcy: 55

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Podobne oferty pracy

PIONKI-ŚLUSARZ-PRACE NA PRASACH,WIERTARKACH - od 2 500 PLN

Produkcja złączy i śrubPrace na prasach,wiertarkach
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Kozienice (mazowieckie)

PRACOWNIK MUZEUM - 997,4 PLN

udział w imprezach organizowanych przez muzeum, pomoc przy montażu i demontażu wystaw
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Sandomierz (świętokrzyskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Dębowiec (wielkopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW ZAKUPÓW - od 1 400 PLN

znajomość zakupionych towarów, negocjacja cen towarów, zakup towarów od dostawców z Wietnamu
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Organizowanie prac w zakresie przyjmowania dostaw oraz przygotowywanie towarów na sprzedaż, promowanie firmy, przygotowywanie dokumentacji handlowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Łączyn (świętokrzyskie)

MŁODSZY KONSULTANT WSPARCIA SIECI - od 5 500 PLN

Budowanie i utrzymywanie relacji z różnorodnymi klientami międzynarodowymi, pilotowanie klientów dzięki rozwijającej się technologii i transformacji cyfrowej, przygotowanie infrastruktury biznesowej i technologicznej dla klientów zgodnie z najnowszymi trendami, proponowanie i ocenianie centrów danych, chmury, sieci i projektów bezpieczeństwa przewyższających specyfikacje biznesowe
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MASZYN - od 15,22 PLN

obsługa maszyn produkcyjnych, obsługa terminala wagowego, dbanie o porządek na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Łódź (łódzkie)

AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW I EXPORTU MASZYN - od 2 500 PLN

Koordynacja zakupów exportu i importu export maszyn na Białoruś, Ukrainę do Rosji
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Borzęcin Duży (mazowieckie)

ANALITYK ŚRODKÓW TRWAŁYCH I WYDATKÓW KAPITAŁOWYCH - od 5 400 PLN

prowadzenie rejestru środków trwałych zgodnie z zasadami USGAAP i wymogami lokalnych przepisów księgowych, utrzymanie rejestruprojektówzwiązanych z wydatakmi kapitałowymi,uzgadanianie kont bilansowychzwiązanych ze śrdkami trwałymi %USAAP), prowadzenie procesu zamkniecia miesiąca w obszarze śrdków trwałych, przygotowanie raportów z obszaru srodkow trwałych dla celow skonsolidowanych sprawozdań finansowych, przygotowanie propozycji kapitalizacji majatku firmy
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Zduńska Wola (łódzkie)

DORADCA KLIENTA/KASJER - od 2 000 PLN

osługa klienta,realizacja płatności
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Hrubieszów (lubelskie)

KASJER- SPRZEDAWCA (REFUNDACJA KOSZTÓW ZATRUDNIENIA OSOBY DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 2 000 PLN

- sprzedawca-kasjer w sklepie spożywczo-przemysłowym
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kopytowa (podkarpackie)

PRACOWNIK OCHRONY MIENIA - od 1 850 PLN

Ochrona mienia - obiekt przemysłowy
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI-PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

czyszczenie zawieszek, zdejmowanie elementów na linii produkcyjnej, pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Gorzkowice (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (BRANŻA MATERIAŁY BUDOWLANE) - od 2 817 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z dotychczasowymi. Praca na terenie woj. śląskiego.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Zabrze (śląskie)

MAGAZYNIER- PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

prace magazynowe, prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Sierakowo (mazowieckie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

zgodny z harmonogramem
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

prace przy wykopach
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Czernichów (śląskie)

ARCHIWISTA STAŻ FP (ŻAGAŃ) - 997,4 PLN

przygotowywanie i katologowanie teczek akt personalnych żołnierzy rezerwy do przekazania ich do archiwum Wojsk Lądowych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Żagań (lubuskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa sekretariatu, kontakt z klientami, organizacja pracy biura i pracowników administracyjnych, prace biurowe, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 250 PLN

Odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży oraz zawieranie kontraktów handlowych z klientami z WietnamuPół etatu
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Rzgów (łódzkie)

POMOCNIK BLACHARZA BUDOWLANEGO - od 1 850 PLN

wyroby z blachy, pomoc krycia blachą stalową, ocynkowana lub innymi, czyszczenie i konserwaowanie narzędzi blacharskich, wykonywanie obróbek blacharskich, rynny, rury
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Legnica (dolnośląskie)

POMOCNIK WIERTACZA - od 1 850 PLN

pomocnik wiertacza
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Bukowiec (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalanie ilości przyjmowanych materiałów, sporządzanie prawidłowej dokumentacji na podstawie dowodów dostawy.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Stalowa Wola (podkarpackie)

DRUKARZ SITODRUKOWY - od 2 500 PLN

Druk sitodrukowy
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Kraków (małopolskie)

SORTOWACZ, ZBIERACZ SELEKTYWNYCH ODPADÓW - od 1 850 PLN

sortowanie, zbieranie, selekcja odpadów
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

INŻYNIER ELEKTRONIK - od 3 500 PLN

Montaż laboratoriów mobilnych, montaż urządzeń pomiarowych, kalibracja, montaż urządzeń elektroteсhnicznyh, szkolenia serwisantów urządzeń elektroteсhnicznyh
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Jasionka (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie magazynu.Sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym.Kontrola nad wydawanymi z magazynu towarami.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Maciejowice (mazowieckie)