Praca CUKIERNIK - PODKOWA LEŚNA Podkowa Leśna PIEKARNIA DWORAK SPÓŁKA JAWNA

Brwinowska 29, 05-807 Podkowa Leśna, powiat: grodziski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
produkcja, wypiek oraz dekorowanie ciast oraz galanterii cukierniczej, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 06-14, 18-02

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 950 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK - PODKOWA LEŚNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Podkowa Leśna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grodziski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Podkowa Leśna

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 950 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie zawodowe cukiernicze, 2 lata doświadczenia

Nazwa pracodawcy: PIEKARNIA DWORAK SPÓŁKA JAWNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: grodziski

Gmina pracodawcy: Podkowa Leśna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Podkowa Leśna

Ulica pracodawcy: Brwinowska

Numer budynku pracodawcy: 29

Profil działalności pracodawcy: Piekarnia i cukiernia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*