Praca CUKIERNIK Zielona Cukiernia "MAGDALENKA" Krzysztof Dobiesz

1 Maja 77, 09-311 Zielona, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: wypiekanie ciast, pomoc przy wykonywaniu ciast

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żuromiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kuczbork-Osada

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: podstawowe

Nazwa pracodawcy: Cukiernia "MAGDALENKA" Krzysztof Dobiesz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z pup

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: żuromiński

Gmina pracodawcy: Kuczbork-Osada

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona

Ulica pracodawcy: 1 Maja

Numer budynku pracodawcy: 77

Profil działalności pracodawcy: produkcja pieczywa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*