Praca CUKIERNIK Kosów Lacki kontakt przez PUP

Stanowisko: CUKIERNIK

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg. stanowiska

Data publikacji: 2016-10-13

Lokalizacja: Kosów Lacki (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kosów Lacki, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kosów Lacki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sokołowski

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 23.01.2017

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Oleksiaka Wichury 3, 08-300 Sokołów Podlaski, powiat: sokołowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowania na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: sokołowski

Gmina pracodawcy: Sokołów Podlaski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sokołów Podlaski

Ulica pracodawcy: Oleksiaka Wichury

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.10.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy