Praca CUKIERNIK Bielawa A. BLIKLE SP. Z O.O.

Bielawska 88, 05-520 Bielawa, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie ze standardami jakościowymi, kontrola ilości surowców wykorzystywanych do produkcji na zgodność z recepturą, przestrzeganie norm, receptur i procesów technologicznych w procesach produkcyjnych, wykonywanie dekoracji wyrobów cukierniczych – praca z czekoladą, marcepanem, karmelem

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bielawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piaseczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Konstancin-Jeziorna

Zawód: cukiernik*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość systemu HACCP oraz zasad bezpieczeństwa i higieny, kreatywność i zaangażowanie

Nazwa pracodawcy: A. BLIKLE SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Nowy Świat 35, 00-029 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv na e-mail: RENATA.MICHTA (at) BLIKLE.PL

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Nowy Świat

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Podobne oferty pracy

OPIEKUN KLIENTA - od 15 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami pochodzenia wietnamskiego, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami z Wietnamu, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin, obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie raportów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 2 000 PLN

obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru
SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY Robert Gawroński - 2016-09-23 - Krępa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 950 PLN

kontakty z klientami, oferty, raporty, obsługa sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 15 PLN

kontakt telefoniczny z klientami z Wietnamu, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami wietnamskimi, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 18 PLN

zakup materiałów i wyrobów u chińskich dostawców, wspomaganie pracy chińskich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

HANDLOWIEC-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż towaru, analiza i badanie rynku, pozyskiwanie firm do współpracy w Chinach i w Polsce, podpisywanie i realizacja umów
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

układanie glazury w pomieszczeniach biurowych, na kontuarach i w łazienkach
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Piaseczno (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU - od 2 195 PLN

sprzątanie boksów z palet, kartonów itp., segregowanie i układanie palet, zamiatanie posadzki ręcznie i maszynowo, maszynowe mycie posadzki, prasowanie odpadów po recyklingu, odkurzanie bram, ramp, szaf sterujących, segregowanie odpadów
POLCAR Przeds.Prod.-Handl Andrzej Senkowski - 2016-07-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień do chińskich dostawców
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 900 PLN

Ref Do30Zakres:-wykładanie i dokładanie towarów obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Piaseczno (mazowieckie)

POMOC TECHNICZNA W HOSTELU - od 2 000 PLN

utrzymywanie czystości i porządku w jednostkach mieszkalnych, przygotowywanie pokoi do przyjęcia gości, stosowanie środków czystości zgodnie z przeznaczeniem
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Józefosław (mazowieckie)

POMOCNIK LAKIERNIKA - od 550 PLN

lakierowanie konstrukcji stalowych, przygotowywanie powierzchni do malowania, naprawy oraz konserwacja lakiernicza, przygotowywanie powierzchni pod powłokę lakierniczą, nakładanie, suszenie, utwardzanie powłoki lakierniczej, prace porządkowe na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Góra Kalwaria (mazowieckie)

CUKIERNIK - od 3 493 PLN

Produkcja bułek słodkich, bułek francuskich, pączków w tym hiszpańskie itp. Wynagrodzenie 2500 zł "na rękę", około 3493 zł brutto.Praca dwuzmianowa w godz.: 6:00-14:00, 18:00-2:00Oferta dostępna w sali G. Kontakt z pracodawcą - p. Ireneusz Ligęza, tel.: 509 475 099.
KIM Ligęza Sp.j. - 2016-12-05 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami z Wietnamu, bieżące minitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY/INTERNETOWY - od 950 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów Z Bangladeszu, telefoniczne udzielanie klientom informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku bengalskimi i angielskim
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, obrót pieniędzmi, rozliczanie pieniędzy, zamawianie towarów w języku chińskim, składanie raportów, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

obsługa klientów, rozliczenia, sprzedaż, zamówienia, raporty
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

Pomoc przy produkcji wyrobów cukierniczych, polegająca na podawaniu kaszy do miksera oraz jej mieszanie. Pomoc przy wyrobie drażetek, kręcenie oraz mielenie cukru i wsypywanie do bębnów drażetkarskich. Ważenie produktów przed produkcją. Pakowanie chrupek i drażetek. Znakowanie opakowań.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Łuków (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw i rozwożenie;
Zajazd Leśny - Firma Cateringowa - 2016-07-20 - Prace Małe (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. RYNKÓW ZAGRANICZNYCH - od 2 000 PLN

nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami chińskojęzycznymi oraz niemieckojęzycznymi
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Marysin (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

odpowiedzialność za przygotowywanie potraw z kuchni orientalnej wg przepisów w języku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 950 PLN

zakup materiałów i wyrobów u dostawców z Indii, wspomaganie pracy indyjskich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami, wykonywanie poleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Jabłonowo (mazowieckie)

KASJER HANDLOWY - do 1 980 PLN

obsługa klienta,rozliczanie środków platniczych
Auchan Polska Sp. z o o - 2016-04-08 - Piaseczno (mazowieckie)

BLACHARZ - do 2 100 PLN

RefDo30naprawy blacharskie samochodów powypadkowych
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Nowa Wola (mazowieckie)

KSIĘGOWY/A - od 2 000 PLN

Refundacja koszów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracyZakres: księgowanie dokumentów, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, sporządzanie list płac, rozliczenia z ZUS, sporządzanie deklaracji podatkowych i ZUS, prowadzenie dokumentacji kadrowych
Kancelaria Księgowa Aneta Serafin-Truszkowska - 2016-11-30 - Piaseczno (mazowieckie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie mile widziane
Działalność Piekarnicza i Handlowa Tomasz Paterek - 2016-01-04 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 13 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Chin, obsługa poczty w języku chińskim, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPIEKUN KLIENTA - od 950 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami , budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami wietnamskimi, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SZTUKATOR - od 2 500 PLN

tworzenie elementów dekoracyjnych i zdobniczych wewnętrznych i zewnętrznych, tworzenie nowoczesnej sztukaterii
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Zamienie (mazowieckie)