Praca CIASTKARZ Skoczów kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Skoczów, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie wyrobów cukierniczych w pełnym zakresie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca opłaca koszt przejazdu do polski?: 1

Nazwa stanowiska: CIASTKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skoczów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Skoczów

Adres pracodawcy:
Rynek 2, 43-430 Skoczów, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Skoczów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skoczów

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Skoczów

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

PAKOWANIE ASORTYMENTU I PRACE MONTAŻOWE DLA UCZĄCYCH SIĘ - od 12 PLN

Oklejanie i etykietowanie asortymentu, pakowanie produktów w kartonik
kontakt przez OHP - 2016-12-05 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - 10,4 - 11,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta,
kontakt przez OHP - 2016-11-24 - Rzeszów (podkarpackie)

KASJER/KA - od 10 PLN

Obsługa klienta na kasie, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez OHP - 2016-02-03 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAŻ PIWA - od 10 PLN

Sprzedaż piwa jasnego na Dniach Nowej Soli
kontakt przez OHP - 2016-06-14 - Nowa Sól (lubuskie)

PERSONEL POMOCNICZY - KASJER/SPRZEDAWCA - od 9 PLN

- Obsługa kasy- Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi zasadami - Dbanie o porządek na stanowisku pracy
kontakt przez OHP - 2016-03-16 - Tarnowskie Góry (śląskie)

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY - od 13 PLN

bezpośrednia obsługa klienta w sklepie, obsługa kasy fiskalnej, dbałość o ekspozycję, o porządek
kontakt przez OHP - 2017-02-16 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER- OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 490 PLN

obsługa produkcji- wydawanie palet z magazynu i transport na produkcję, przewożenie zwrotów na magazyn,, rozładunek dostaw surowców i opakowań - rozładunek samochodów, wstawianie palet do magazynu
kontakt przez OHP - 2017-02-01 - Racibórz (śląskie)

POMOCNIK SPRZEDAWCY POKRYĆ PODŁOGOWYCH - 12 - 13 PLN

obsługa klientów, udzielanie informacji o produktach, towarowanie i opieka nad powierzonym działem, przyjmowanie zamówień, dbanie o estetykę punktu
kontakt przez OHP - 2016-11-24 - Bielsko-Biała (śląskie)

POMOC KUCHENNA-ZMYWAK - 8 - 12 PLN

prace związane z kuchnią
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Warszawa (mazowieckie)

ZBROJENIE BETONU, MURARZ - od 2 300 PLN

prace budowlane
kontakt przez OHP - 2016-06-01 - Świdnica (lubuskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - do 1 850 PLN

SPRZĄTANIE BIUR, CIĄGÓW KOMUNIKACYJNYCH, SANITARIATÓW,
kontakt przez OHP - 2016-07-12 - Gdynia (pomorskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - 2 500 - 3 500 PLN

konserwacja i przegląd maszyn pod kątem mechanicznym, wykonywanie bieżących awarii, zgłaszanie zapotrzebowania na części do maszyn, raportowanie przeglądów
MAINTPARTNER ASI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-03 - Cieszyn (śląskie)

KOMENDANT ŚRODOWISKOWEGO HUFCA PRACY - od 3 360 PLN

- umiejętność w kierowaniu zespołem oraz jednostka opiekuńczo - wychowawczą,- doświadczenie w pracy z młodzieżą,- dobre umiejętności organizacyjne,- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
kontakt przez OHP - 2017-01-12 - Dąbrówka Dolna (opolskie)

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - od 2 217 PLN

nadzór nad utrzymaniem ruchu na linii produkcyjnej w branży automotive
HR WORK Polska - 2016-06-27 - Bażanowice (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

analizowanie potrzeb klienta, sprzedaż produktówbankowych, pozyskiwanie klientów, budowanie relacji, odpowiedzialność materialna
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Skoczów (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

wycinanie cienkich płyt z drewna, obklejanie mebli drewnianych o niskiej klasie drewna tymi płytami
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Brenna (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 12 PLN

OBSŁUGA KLIENTÓW, POZYSKIWANIE KLIENTÓW, SPRZEDAŻ PRODUKTÓW KREDYTOWYCH
kontakt przez OHP - 2016-08-16 - Gdynia (pomorskie)

INWENTARYZATOR - do 15,5 PLN

liczenie towaru za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2017-02-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK HALI - 12 - 13 PLN

wykładanie towarów na półkach
kontakt przez OHP - 2017-01-18 - Częstochowa (śląskie)

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności dla operatora linii produkcyjnej
kontakt przez OHP - 2016-07-07 - Chmielów (podkarpackie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - od 10 PLN

kontakt telefoniczny z klientem, przedstawianie oferty, podpisywanie umów
kontakt przez OHP - 2016-01-14 - Chełm (lubelskie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN - od 1 850 PLN

identyfikacja półfabrykatów, wykonywanie splotów lin, obsługa wózka widłowego, operowanie maszynami
kontakt przez OHP - 2016-05-05 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

PERSONEL POMOCNICZY W HIPERMARKECIE - od 8,5 PLN

praca przy wykładaniu towaru w hipermarkecie w Białymstoku
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Białystok (podlaskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - do 15 PLN

ankietowani
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 15 PLN

obsługa urządzeń do skanowania, Liczenie towarów w sklepach sieci handlowej
kontakt przez OHP - 2017-01-05 - Wrocław (dolnośląskie)

ZBROJARZ - 2 600 - 4 500 PLN

Montaż stali, wznoszenie murów
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Jawór (świętokrzyskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Praca przy utrzymaniu czystości wewnątrz zakładu jak i na zewnątrz
kontakt przez OHP - 2016-01-15 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY - od 118 PLN

pomoc prz montażu i demontażu miasteczka
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Iława (warmińsko-mazurskie)

EKSPOZYTOR TOWARÓW (MERCHANDISER) - od 2 600 PLN

prowadzenie działań prezentacyjnych towarów spółki będących w ofercie sprzedaży w sieci
ICOPOL SA - 2016-05-19 - Cieszyn (śląskie)

ROZNOSZENIE ULOTEK - od 12 PLN

ROZNOSZENIE ULOTEK W PARKU HANDLOWYM
kontakt przez OHP - 2016-09-07 - Gdynia (pomorskie)