Praca BUFETOWA Marki KOMPLEKS GASTRONOMICZNO-USŁUGOWY HOTEL-RESTAURACJA "MISTRAL" S.C.

Stanowisko: BUFETOWA

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Data publikacji: 2015-11-27

Lokalizacja: Marki (mazowieckie)

Pracodawca: KOMPLEKS GASTRONOMICZNO-USŁUGOWY HOTEL-RESTAURACJA "MISTRAL" S.C.

Słoneczna 1, 05-270 Marki, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BUFETOWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Marki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Marki

Zawód: wydawca posiłków / bufetowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, gastronomiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_1: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Nazwa pracodawcy:
KOMPLEKS GASTRONOMICZNO-USŁUGOWY HOTEL-RESTAURACJA "MISTRAL" S.C.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Marki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Marki

Ulica pracodawcy: Słoneczna

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: wydawca posiłków / bufetowy