Praca BUFETOWA - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy BUFETOWA, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 178 ofert pracy BUFETOWA.

następna strona
BUFETOWA - od 2 300 PLN

wydawanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej
AZYMUT Agencja Zatrudnienia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2017-11-14 - Legnickie Pole (dolnośląskie)

BUFETOWA - do 2 500 PLN

Wykształcenie zawodowe; doświadczenie mile widziane; książeczka sanepidowska; komunikatywność; praca po 12h; miejsce pracy: Knurów;
BAR-RESTAURACYJNY "GWAREK" JÓZEFA JURCZYGA - 2017-11-14 - Knurów (śląskie)

BUFETOWA - 2 200 - 2 400 PLN

obsługa klienta, obsługa bufetu
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "LUBINPEX" Sp. z o.o. - 2017-11-13 - Głogów (dolnośląskie)

BUFETOWA - od 2 500 PLN

obsługa kasy fiskalnej oraz bufetu
EVER CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-11-13 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

BUFETOWA - od 2 000 PLN

Zgodnie z zawodem.Miejsce wykonywania pracy: Nowe Bagienice.
Handel i Usługi Gastronomiczne Bożena Łozińska - 2017-11-09 - Nowe Bagienice (warmińsko-mazurskie)

Zgodny z zajmowanym stanowiskiem
PHU AKWA Sikorska-liszkiewicz Spółka Jawna - 2017-11-09 - Czeladź (śląskie)

BUFETOWA - 2 100 - 2 400 PLN

PRZYGOTOWYWANIE I WYDAWANIE POTRAW, SPRZEDAŻ ART. SPOŻYWCZYCH
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE 'LUBINPEX' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-10-26 - Polkowice (dolnośląskie)

BUFETOWA - od 2 200 PLN

Przygotowywanie i wydawanie potraw, sprzedaż art. spożywczych
PHU Lubinpex Sp. z o.o. - 2017-10-25 - Lubin (dolnośląskie)

BUFETOWA - do 17 PLN

obsługa klienta, wydawanie posiłków (praca w godz. 10.00-18.00, praca w co drugą sobotę, pierwsza umowa na okres próbny
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA "CENT" JAKIEL JAN - 2017-10-20 - Zgorzelec (dolnośląskie)

BUFETOWA - od 15,35 PLN

praca stojąca przy wydawaniu posiłków, obsługa ekspresu do kawy
Edyta Pawlus TV BISTRO - 2017-10-17 - Białystok (podlaskie)

BUFETOWA - od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie zawodowe- kelner, kucharz, znajomość obsługi kasy fiskalnej, aktuualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna, komunikatywność, uprzejmość. Charakterystyka pracy: obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie miejsca pracy w czystości. Godziny pracy do uzgodnienia. Wynagrodzenie miesięczne. Kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny od godz. 11.00.
KARCZMA PIWNA S.C. PIECHACZEK MIRELA, PIECHACZEK KRZYSZTOF - 2017-10-16 - Rybnik (śląskie)

WYDAWANIE POSIŁKÓW, OBSŁUGA KLIENTA;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE
HANDEL USŁUGI LUCYNA PACZKOWSKA - 2017-10-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ZATRUDNIMY OSOBĘ DO SPRZEDAŻY W BARZE GASTRONOMICZNYM W CENTRUM RZESZOWA PLAC DWORCOWY, SPRZEDAZ ZAPIEKANEK DOŚWIADCZENIEM W GASTRONOMII.
PRZEDSIĘBIORSTWO GASTRONOMICZNE KRYŃSKI PARTYKA, SPÓŁKA JAWNA - 2017-10-09 - Rzeszów (podkarpackie)

obsługa bufetu
SPOŁEM Gastronomiczna Spółdzielnia Spożywców - 2017-10-03 - Poznań (wielkopolskie)

smażenie naleśników
FUNDACJA AKTYWNOŚCI REGIONALNYCH - 2017-09-22 - Białystok (podlaskie)

BUFETOWA - 2 300 - 2 500 PLN

wydawanie posiłków, obsługa punktów sprzedaży, obsługa kelnerska imprez okolicznościowych; praca na terenie Elektrowni lub KWB TURÓW;
MEGASERWIS Sp. z o. o - 2017-09-22 - Bogatynia (dolnośląskie)

wydawanie posiłków, sprzedaż art. spożywczych, napojów
Usługi Gastronomiczne. Handel, Usługi Transportowe, Restauracja "ANNA" Halina Celińska - 2017-09-18 - Biała Podlaska (lubelskie)

KARCZMA PIWNA S.C. PIECHACZEK MIRELA, PIECHACZEK KRZYSZTOF - 2017-09-15 - Rybnik (śląskie)

- Przyjmowanie zamówień;- Wydawanie posiłków;- Sprzedaż artykułów spożywczych;- Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.Miejsce wykonywania pracy: Nowe Bagienice.
Handel i Usługi Gastronomiczne Bożena Łozińska - 2017-09-06 - Nowe Bagienice (warmińsko-mazurskie)

Gastronomia. Zakres obowiązków zgodny ze stanowiskiem.
WSZYSTKO ZE SMAKIEM S.C - 2017-09-05 - Łódź (łódzkie)

Obsługa klientów oraz przygotowanie napojów i potraw.
kontakt przez PUP - 2017-09-04 - Piła (wielkopolskie)

BUFETOWA - do 2 200 PLN

Obsługa konsumentów, wydawanie posiłków.
PHU "LUBINPEX" Sp. z o.o. - 2017-09-01 - Nowa Wieś Legnicka (dolnośląskie)

obsługa konsumentów oraz wydawanie posiłków
PHU Lubinpex Sp. z o.o. - 2017-08-31 - Lubin (dolnośląskie)

przygotowanie posiłków małej gastronomi do sprzedaży, obsługa klienta
Luzarowska Tatiana Firma Handlowo-Usługowa LUZAR - 2017-08-28 - Wadowice (małopolskie)

BUFETOWA - do 2 000 PLN

BAR-RESTAURACYJNY "GWAREK" JÓZEFA JURCZYGA - 2017-08-25 - Knurów (śląskie)

Wydawanie posiłków, praca na kasie fiskalnej, kontakt z klientem. Aktualna książeczka sanepid.
"GRONO" s.c. "Oberża Cztery Pory Roku" - 2017-08-21 - Strzebielino (pomorskie)

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "LUBINPEX" Sp. z o.o. - 2017-08-14 - Głogów (dolnośląskie)

Obsługa klientów, serwowanie potraw prace porządkowe
Przedsiębiorstwo Usługowo -Handlowe "NARYS" Ryszard Nalepka - 2017-08-11 - Nowa Ziemia (dolnośląskie)