Praca BRYGADZISTA(MOŻLIWOŚĆ DOWOZU Z KOŚCIERZYNY) Nowa Karczma Roboty Drogowe Grzegorz Pałubicki

Rajska 4, 83-404 Nowa Karczma, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA(MOŻLIWOŚĆ DOWOZU Z KOŚCIERZYNY)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Karczma

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościerski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowa Karczma

Zawód: pomocniczy robotnik drogowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: Roboty Drogowe Grzegorz Pałubicki

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kościerski

Gmina pracodawcy: Nowa Karczma

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowa Karczma

Ulica pracodawcy: Rajska

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: pomocniczy robotnik drogowy