Praca BRYGADZISTA W SORTOWNI I MAGAZYNIE Dąbrówka Nowa kontakt przez PUP

Stanowisko: BRYGADZISTA W SORTOWNI I MAGAZYNIE

Wynagrodzenie: od 1 100 PLN

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu, odbiór ilościowy i jakościowy, sporzadzanie dokumentacji, organizowanie prac zespołu w magazyniei sortowni- przydzielanie zadań, rozliczeniasz wykonania inwentaryzacji, przy załadunku w szczególności eksportu towaru zagranicę

Data publikacji: 2016-07-12

Lokalizacja: Dąbrówka Nowa (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Dąbrówka Nowa, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu, odbiór ilościowy i jakościowy, sporzadzanie dokumentacji, organizowanie prac zespołu w magazyniei sortowni- przydzielanie zadań, rozliczeniasz wykonania inwentaryzacji, przy załadunku w szczególności eksportu towaru zagranicę

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 100 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1100zł

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA W SORTOWNI I MAGAZYNIE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dąbrówka Nowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grójecki

Zawód: magazynier

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 100 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Magazynier

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: 6 miesięcy stażu

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Laskowa 4a, 05-600 Grójec, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracy z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: grójecki

Gmina pracodawcy: Grójec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grójec

Ulica pracodawcy: Laskowa

Numer budynku pracodawcy: 4a

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż hurtowa owoców i warzyw

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: magazynier