Praca BRUKARZ Wodzisław Śląski Stacha Gabriela Firma "BRUK"

Romantyczna 3, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca na umowę zlecenie od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 18.00. System wynagrodzenia akordowy 10 zł brutto. Miejsce pracy: woj. śląskie. Kontakt z pracodawcą telefoniczy po godzinie 18.00.

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BRUKARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Zawód: brukarz

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kategorii B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętność brukowania

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Pracodawca nie wymaga doświadczenia zawodowego. Wymagana jest umiejetnośc kładzenia kostki brukowej oraz granitu.

Nazwa pracodawcy: Stacha Gabriela Firma "BRUK"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: kontakt telefoniczny, Godziny : po 18.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Wodzisław Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wodzisław Śląski

Ulica pracodawcy: Romantyczna

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Budowa dróg i autostrad

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: brukarz

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015