Praca KELNER Mrzeżyno OŚRODEK WYPOCZYNKOWO -REHABILITACYJNY SUS

NADMORSKA 12, 72-330 Mrzeżyno, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mrzeżyno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryficki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzebiatów

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: AKTUALNA KSIĄŻECZKA ZDROWIA

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Kelner*

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Nazwa pracodawcy: OŚRODEK WYPOCZYNKOWO -REHABILITACYJNY SUS

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryficki

Gmina pracodawcy: Trzebiatów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mrzeżyno

Adres strony pracodawcy: www.sus.pl

Ulica pracodawcy: NADMORSKA 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*