Praca BLACHARZ - LAKIERNIK SAMOCHODOWY Sierakowo "MAX AUTO" Autokomis-Naprawa Pojazdów w Sierakowie

Miejsce pracy:
06-300 Sierakowo 50A, powiat: przasnyski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: naprawa samochodów osobowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ - LAKIERNIK SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sierakowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: przasnyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Przasnysz

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy:
"MAX AUTO" Autokomis-Naprawa Pojazdów w Sierakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv i skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: przasnyski

Gmina pracodawcy: Przasnysz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sierakowo

Numer budynku pracodawcy: 50A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015