Praca ASYSTENTKA ADWOKATA Czeladź kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENTKA ADWOKATA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Odbieranie i wysyłanie korespondencj, pisanie pism, dbanie o prządek w kancelarii, przyjmowanie i umawianie klientów, stosowanie sie do poleceń pracodawcy wynikajacych z bieżącej pracy

Data publikacji: 2016-01-26

Lokalizacja: Czeladź (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Odbieranie i wysyłanie korespondencj, pisanie pism, dbanie o prządek w kancelarii, przyjmowanie i umawianie klientów, stosowanie sie do poleceń pracodawcy wynikajacych z bieżącej pracy

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA ADWOKATA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czeladź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Zawód: asystent prawny

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 21.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Ignacego Krasickiego 17A, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Będzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Będzin

Ulica pracodawcy: Ignacego Krasickiego

Numer budynku pracodawcy: 17A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent prawny

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Tomice (dolnośląskie)

FRYZJER- STYLISTA K/M - od 2 100 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Warszawa (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- oferta stażu realizowana ze środkow EFS w ramach PO WER. Wymagania: wykształcenie średnie ogólne, obsługa komputera, kultura osobista, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2016-06-18 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - od 1 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Radom (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 2 500 PLN

obsługa biura, wykonywanie prostych czynności księgowych i kadrowych
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Zaniemyśl (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Prace magazynowe w masarni, prowadzenie dokumentacji, wydawanie towaru, obsługa urządzeń technicznych.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Zamość (lubelskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

strzyżenie
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Tuczępy (świętokrzyskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 2 000 PLN

Montaż okien, drzwi, bram i rolet
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Piła (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN OGRODNICZYCH - od 1 850 PLN

Obsługa sortownika i innych prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych. Kontrolowanie jakości wytworzonego produktu. Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Zabrzu z ustalonym II profilem pomocy, do 25 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Bytom (śląskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Podobowice (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

utrzymanie porzadku i czystosci w wyznaczonych pomieszczeniach zakładu i wokół budynku
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Biała Podlaska (lubelskie)

PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA - od 2 000 PLN

produkcja spożywcza
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Drobnice (łódzkie)

MURARZ - od 2 000 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Prostki (warmińsko-mazurskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa terminala płatniczego, obsługa kasy fiskalnej, bezpośrednia obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Pawłowice (śląskie)

*PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pomoc w realizacji zadań wynikających z zakresu działań departamentu
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Lubin (dolnośląskie)

TECHNIK ORGANIZACJI PRODUKCJI - od 1 750 PLN

przygotowanie produkcji,obsługa programu Top Solid Viwer
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK INSTYTUCJI POŻYCZKOWEJ - 997,4 PLN

Staż w firmie PROSPER Sp. z o.o.Program stażu do zapoznania w pokoju nr.37
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 2 000 PLN

Prace budowlane przy wznoszeniu budynków
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Łosice (mazowieckie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 850 PLN

Kierowca w ruchu międzynarodowym delegowany na terenie Unii Europejskiej, osoba będzie musiała kontaktować się i wypełniać dokumenty w języku angielskim lub niemieckim.
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Kamienica Polska (śląskie)

KROJCZY - od 880 PLN

Obsługa wszystkich urządzeń na krojowni, w tym 3 noży do wycinania dzianin i tkanin wg zlecenia
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Zgorzelec (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Tczew (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace ogólonobudowlane, murarskie, dekarskie, glazurnicze, elewacje
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Jadów (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU DOSTAW - od 2 000 PLN

• sprawna i profesjonalna obsługa klientów• kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów• dbanie o zgodność jakościową oraz ilościową towaru z zamówieniem• odpowiednie pakowanie towarów• stosowanie się do wymagań firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY DS. RYNKÓW WSCHODNICH - od 1 850 PLN

Nawiązywanie kontaktów handlowych, poszukiwanie kontrahentów, negocjacje handlowe, tozmowy telefoniczne i mailowe z potencjalnymi kontrachentami, przyjmowanie i opieka nad kontrahentami, wyjazdy, delegacje do krajów Ukraina, Białoruś, Gruzja, Rosja, Kazachstan.Sala E
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Lubliniec (śląskie)

MAGAZYNIER - do 2 600 PLN

Rozładunek i załadunek towaru z samochodów dostawczych oraz transport towaru z obszaru przyjęcia do strefy składowania w obszarze całego magazynu, zwożenie opakowań kaucyjnych z obszaru magazynu, sortowanie oraz przewóz do obszaru zwrotów, uczestnictwo w liczeniu towaru podczas inwentaryzacji towaru na magazynie, weryfikacja przyjętego towaru pod kątem ilości, jakości i terminów przydatności, przygotowywanie dokumentacji dostaw, przesunięć wewnątrzmagazynowych oraz załadunków.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Będzieszyn (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

staż w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

POKOJOWA K/M - od 1 200 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Warszawa (mazowieckie)

KASJER HANDLOWY-ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 2 000 PLN

zgodny z zakresem zadań
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)