Praca ASYSTENT W DZIALE PLANOWANIA I TECHNOLOGICZNYM Warszowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Warszowice, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: ss

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT W DZIALE PLANOWANIA I TECHNOLOGICZNYM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pszczyński

Zawód: specjalista do spraw planowania strategicznego

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa pakietu MS Office

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: STAŻ REALIZOWANY W RAMACH PROJEKTU: RPO WSL

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Adres pracodawcy:
Osińska 48, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skier.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Żory

Gmina pracodawcy: Żory

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żory

Ulica pracodawcy: Osińska

Numer budynku pracodawcy: 48

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw planowania strategicznego

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy