Praca ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Skarżysko-Kamienna NEWDENT S.C. Gabinet Stomatologiczny Marcin Kordecki, Aleksandra Kordecka

Spółdzielcza 67, 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: -zgodnie z zawodem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skarżysko-Kamienna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: skarżyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skarżysko-Kamienna

Zawód: asystentka stomatologiczna*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, medyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie.

Nazwa pracodawcy:
NEWDENT S.C. Gabinet Stomatologiczny Marcin Kordecki, Aleksandra Kordecka

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

1-go Maja 105, 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: skarżyski

Gmina pracodawcy: Skarżysko-Kamienna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skarżysko-Kamienna

Ulica pracodawcy: 1-go Maja

Numer budynku pracodawcy: 105

Profil działalności pracodawcy:
licówki porcelanowe, znieczulenia komputerowe, rtg zębów, protezy całkowite w systemie BPS, korony i mosty pełnoceramiczne, biżuteria nazębna - stomatologia w pełnym zakresie

Nazwisko osoby zgłaszającej: Marcin Kordecki

Adres składania dokumentów aplikacyjnych na to stanowisko:

Ulica pracodawcy: Spółdzielcza

Numer budynku pracodawcy: 67

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Zawód wykonywany przez pracownika: asystentka stomatologiczna*