Praca ASYSTENT ZE ZNAJOMOŚCIĄ PODSTAW KSIĘGOWOŚCI Błonie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Błonie, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
wysyłka czaspopism, wystawianie faktur, prowadzenie dokumentacji, prowadzenie korespondencji

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT ZE ZNAJOMOŚCIĄ PODSTAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Błonie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: warszawski zachodni

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Błoniu

Grodziska 15, 05-870 Błonie, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: warszawski zachodni

Gmina pracodawcy: Błonie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Błonie

Ulica pracodawcy: Grodziska

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy