Praca ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH Bielsko-Biała kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bielsko-Biała

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bielsko-Biała

Zawód: pozostali inżynierowie budownictwa

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Partyzantów 55, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skieroweanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Ulica pracodawcy: Partyzantów

Numer budynku pracodawcy: 55

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali inżynierowie budownictwa

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu FP
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Dobiegniew (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

w/zakresu
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Gidle (łódzkie)

HANDLOWIEC - do 1 750 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/pracodawcy_przedsiebiorcy/refundacja_kosztow_wyposazenia_lub_doposazenia_stanowisk_pracy.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie wyższe techniczne lub marketing, zarządzanie, reklama; doświadczenie roczne na podobnym stanowisku; prawo jazdy kat.B lub uprawnienia sternika motorowodnego, żeglarza (praca w sklepie żeglarskim)- mile widziane; zaawansowana znaj. jęz. angielskiego, sprzedaż towarów i usług bezpośrednio i przez internet, obsługa sklepu internetowego, kontakt z klientem, obsługa kasy fisklanej, sprzedaż i zamawianie towaru, przygotowywanie ofert handlowych; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Gliwice (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ- PO STAŻU - od 1 750 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Drawno (zachodniopomorskie)

ELEKTRYK/ PRACOWNIK BUDOWLANY - 62 - od 1 850 PLN

załącznik nr 5rowadzenie prac elektrycznych, malowanie agregatem malarskim, narzucanie gładzi agregatem, napinanie sufitów przy użyciu foli, dojazd do klienta, zakup niezbędnych materiałów i dowóz na budowę, dojazd do klienta
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Świdnica (dolnośląskie)

w/g umowy
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

BRUKARZ - STAŻ RPO (ŻAGAŃ) - 997,4 PLN

Wykładanie nawierzcni z kostki granitowej i betonowej oraz przygotowanie pod budowę
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Żagań (lubuskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Przyjezierze (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Obsługa gminnego monitoringu.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Strzałkowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Sokółka (podlaskie)

SPECJALISTA DS. ODSZYWANIA KIESZENI I STĘBNOWANIA/DOPOSAŻENIE/15/9238 - od 1 850 PLN

odszywanie kieszeni, stębnowanie elementów żakietów
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

WOŹNY - 997,4 PLN

pomoc przy otwieraniu pomieszczeń w placówce.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Ujście (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Szkolenie na zasadach przewidzianych dla pracowników w zakresie BHP i P.POZ., zapoznanie z całokształtem funkcjonowania firmy PEPCO Poland, zapoznanie stażysty z obowiązującym programem stażu, sprawdzanie towaru pod względem jakościowym i ilościowym, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminalu do kart płatniczych, właściwa ekspozycja towarów w sklepie, pomoc nabywcy przy wyborze produktów, dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy, pomoc pozostałym pracownikom sklepu, przyjmowanie dostaw towarów, monitorowanie stanu zapasów i towarów, metkowanie produktów.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER W SKLEPIE INTERNETOWYM 1/2 ETATU - od 925 PLN

obsługa klienta w sklepie internetowym, pakowanie produktów do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Łazy (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 767,31 PLN

Specjalista do spraw sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Wola Zaradzyńska (łódzkie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

Szkolenie z BHP i PPOŻ; szkolenie z obsługi kasowej klienta; pakowanie produktów i przygotowywanie kanapek, deserów, kukurydzy, sałatek, frytek; obsługa kwaiarki; przyjmowanie i rozwiązywanie reklamacji;
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Wieszowa (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Krasnopol (podlaskie)

KUCHARZ - od 437 PLN

umiejętność przygotowywania potraw ukraińskich
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Zakopane (małopolskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 1 850 PLN

Załadunek węgla na auto wózkiem widłowym, dowożenie węgla do klientów . Kontakt z klientem.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Strzałkowo (wielkopolskie)

1341U KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Radom (mazowieckie)

KRAWCOWA - od 1 850 PLN

Krawcowa - oferta pracy w ramach wyposażenia stanowiska pracy. Umowa zawarta ze środków RPO
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Nowy Sącz (małopolskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 2 100 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W KAWIARNI - od 10 PLN

- przygotowanie i sprzedaż produktów z menu,- sprzedaż totolotka- utrzymanie czystości i higieny,
kontakt przez OHP - 2016-02-29 - Bielsko-Biała (śląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuPO WER
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Stare Kurowo (lubuskie)

SPAWACZ - od 3 380 PLN

spawanie konstrukcji stalowych oraz rurociągów i urządzeń energetycznych metodami poniżej: 1. EN 287-1 141/135 T BW 5 S t16(3/13) D80 H-L045 ss nb, 2. EN 287-1 141/111 T BW 5 S t16(3/13) D80 H-L045 ss nb,3. EN 287-1 135 T BW 5 S t16 D80 PF/PC ss nb, 4. EN 287-1 135/136 T BW 5 S t16(3/13) D80 H-L045 ss nb
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Zielona Góra (lubuskie)

Prace porządkowe na terenie gminy.
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Łąck (mazowieckie)

POMOCNIK OPERATORA CNC - od 1 750 PLN

SAMODZIELNE PRZYGOTOWANIE MATERIAŁU, OBSŁUGA MASZYNY CNC, FORMATYZERKI PIONOWEJ, PAKOWANIE, SPRZĄTANIE, CZYNNOŚCI PORZĄDKOWE;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE TECHNICZNE, OBSŁUGA MASZYNY CNC 4-5 OSIOWEJ, KURS OBSŁUGI MASZYN CNC, 5 LAT DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed