Praca ASYSTENT W DZIALE ADMINISTRACYJNO-BIUROWYM Nowy Dwór Mazowiecki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT W DZIALE ADMINISTRACYJNO-BIUROWYM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Dwór Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowodworski

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, administracyjne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Słowackiego 6, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do odbycia stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: nowodworski

Gmina pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 21.01.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KELNER - 997,4 PLN

wg programu stażu - FP 3/3
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Darłowo (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 750 PLN

Obsługa klienta, wykładanie towaru. Dbanie o czystosć stanowiska pracy. Wykształcenie zawodowe, wymagane doświadczenie, obsługa kasy fiskalnej i książeczka sanepidu.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Mysłowice (śląskie)

KIEROWCA - KONWOJENT - od 3 300 PLN

Obsługa punktów detalicznych w promieniu 70km od siedziby firmy.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Białogard (zachodniopomorskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Dębowiec (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Sławno (zachodniopomorskie)

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY - do 6 500 PLN

codzienna obsługa zestawu, kontrola stanu technicznego, przestrzeganie przepisów drogowych oraz przestrzeganie czasu jazdy i odpoczynku, przy przyjmowaniu pojazdu konieczna kontrola dokumentów zestawu oraz sprawdzenie dodatkowego wyposażenia i oprzyrządowania do załadunku
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Legnica (dolnośląskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK PRZY HODOWLI ZWIERZĄT - od 11 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych, umiejętność planowania pracy.Prace związane z melioracjami i utwardzeniami gruntu, prace przy wznoszeniu wiat hodowlanych i iogrodzeń, prace remontowe i konserwatorskie
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Dębowiec (wielkopolskie)

STARSZY SPECJALISTA DS. ANALIZY DANYCH - od 10 500 PLN

analiza danych kluczowych obszarów problemowych, odpowiedzialność za migrację danych, przygotowywanie modeli danych
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SERWISANT -MECHANIK ROWEROWY - 997,4 PLN

Serwisant -mechanik rowerowy
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

TECHNICZNY KIEROWNIK ZESPOŁU - od 12 000 PLN

Wdrażanie nowych wymogów dotyczących istniejącego klienta Android, bazy kodów, kontrola, testy, utrzymanie, udział w projektach architektonicznych dla nowych funkcji i mobilnych projektów.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO NA TERENIE UE ORAZ NA TRASIE UKRAINA, ROSJA, UZBEKISTAN, KAZACHSTAN, BIAŁORUŚ
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Rzeszów (podkarpackie)

WYCHOWAWCA -TERAPEUTA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Kowalewo (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Zamiatanie przydzielonych pomieszczeń, odkurzanie, opróżnianie koszy, odplamianie wykładzin, wycieranie kurzy, umycie urządzeń sanitarnych, podlewanie kwiatów.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER K/M - od 3 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Nowy Targ (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Rzekuń (mazowieckie)

DEKORATOR SALONU - od 1 750 PLN

- Przyjmowanie towaru,- ekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Żywiec (śląskie)

OSOBA ŚWIADCZĄCA USŁUGI GASTRONOMICZNE - do 1 850 PLN

Wykształcenie zawodowe; mile widziane 3 m-ce doświadczenia; ważna książeczka sanepidu; zakres obowiązków: obsługa części gastronomicznej - stołówki obiektu; umowa zlecenie; praca na trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Gliwice (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 853 PLN

kierownie samochodem ciężarowym w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Żdżary (lubelskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Szycie pokrowców oraz szycie poduszek do mebli tapicerowanych
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji, rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, zabezpieczanie ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą, przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów oraz terminów zwrotu opakowań, utrzymywanie porządku i czystości w magazynier, przejezdności dróg transportowych, eksploatacyjnych i pożarowych, przestrzeganie zasada bezpieczeństwa ppoż, prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych lub metodami tradycyjnymi, czynny udział w inwentaryzacjach doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych, wyjaśnienie przyczyn powstawania różnic w stanie ilościowym towarów.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Lipnica Dolna (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Pracownik administracyjno-biurowy
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPECJALISTA W DZIALE FINANSOWO-KSIĘGOWYM - od 3 440 PLN

Sprawdzanie deklaracji podatkowych, przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych, współpraca z klientami ukraińsko języcznymi
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 2 000 PLN

roboty wykończeniowe w budownictwie, układanie glazury, terakoty, płyty GK, wykonywanie gładzi i tynków, współpraca z firmami niemieckimi i UE
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Rejowiec Fabryczny (lubelskie)

SPAWACZ ELEKTRYCZNY - do 1 900 PLN

Wykształcenie zawodowe, średnie; doświadczenie zawodowe na ww. stanowisku; uprawnienia spawalnicze, kat. 111, dodatkowo spawanie MAG; spawanie konstrukcji stalowych; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Gliwice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

ps
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Radomsko (łódzkie)

PRACOWNIK DS. BIUROWYCH I SPRZEDAŻY SZKOLEŃ - 997,4 PLN

Organizacja pracy biura, przygotowanie i wysyłanie ofert, organizacja i przygotowanie szkoleń, obsługa klienta, obsługa strony internetowej, sprzedaż szkoleń.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Płock (mazowieckie)