Praca ASYSTENT DS PROTETYKI SŁUCHU Poznań kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT DS PROTETYKI SŁUCHU

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: obsługa osób niesłyszących w zakresie protetyki, prowadzenie kalendarza wizyt, udzlanie informacji interesantom, obsługa programów komputerowych, kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Data publikacji: 2016-04-14

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa osób niesłyszących w zakresie protetyki, prowadzenie kalendarza wizyt, udzlanie informacji interesantom, obsługa programów komputerowych, kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS PROTETYKI SŁUCHU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Zawód: protetyk słuchu*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Czarnieckiego

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: protetyk słuchu*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Pomocniczy robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Borkowo (pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Wykonywanie prac magazynowych
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

MONTER DOCIEPLEŃ - od 3 000 PLN

Praca przy ociepleniu bloków.Miejsce wykonywania pracy - Zelów
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Zelówek (łódzkie)

TYNKARZ K/M - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Warszawa (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 925 PLN

Manicure, pedicure, makijaż, zabiegi kosmetyczne
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Biecz (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

prowadzenie rozmów z klientami przygotowywanie ofert wycen wysyłanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Brzeziny (łódzkie)

PROGRAMISTA SYSTEMÓW RYZYKA FRONT OFFICE - od 13 750 PLN

1. Tworzenie oprogramowania; 2. Testowanie; 3. Tworzenie interfejsu użytkownika; 4. Wsparcie systemów produkcyjnych; 5. Oraz wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę, o ile nie są niezgodne z prawem.
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Wrocław (dolnośląskie)

EKSPEDYTOR SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ - od 15 PLN

organizacja wysyłki towarów do nabywców z i do Chin, kompletowanie i przygotowywanie zamówień produktów, obsługa zamówień klientów z Chin
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

LEKARZ WETERYNARII - od 2 000 PLN

świadczenie usług lekarsko-weterynaryjnych
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - do 2 600 PLN

Praca w charakterze pracownika ochrony lub asekuracji na terenie Gdańskiej Stoczni Remontowej. Ochrona powierzonego mienia. Praca w systemie 12 godzinnym.
kontakt przez PUP - 2017-05-27 - Gdańsk (pomorskie)

POŁOŻNA - od 2 200 PLN

Sprawowanie specjalistycznej kompleksowej opieki położniczo neonatologiczno ginekologicznej nad kobietą, kobietą ciężarną, rodzącą, położnicą i noworodkiem oraz niemowlęciem do ukończenia drugiego miesiąca życia.
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Rychwał (wielkopolskie)

SPAWACZ METODĄ MAG - do 1 750 PLN

spawanie metodą MAG
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Mielec (podkarpackie)

Prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Siniarzewo (kujawsko-pomorskie)

REHABILITANT RUCHOWY - od 1 710 PLN

Prowadzenie zajęć z zakresu rehabilitacji ruchowej z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością uczestnikami warsztatów terapii zajęciowej.
kontakt przez PUP - 2017-06-21 - Nałęczów (lubelskie)

STAŻ/RPO/- POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowywanie potraw itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

WOŹNA - od 1 850 PLN

UTRZYMANE PORZĄDKU W SALI, ROZKĄŁDANIE POSIŁKÓW, WYMAGANIA WYKSZTAŁCENIE MIN. PODSTAWOWOWE,
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SZWACZKA ( STAŻ EFS DLA OSÓB POWYŻEJ 29 R.Ż ) - 997,4 PLN

Zapoznanie się z elementami szycia spodni roboczych i inne
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Koszalin (zachodniopomorskie)

POMOC DEKARZA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- wykonywanie pokryć dachowych,- rozbiórka pokryć dachowych,- rekonstrukcja i konstrukcja dachów,- zakładanie, konserwacja, remont urządzeń służących do odprowadzania wody,- analizowanie rysunków roboczych.
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Kolonia Głowa (łódzkie)

OPERATOR KOPARKI JEDNONACZYNIOWEJ - od 1 850 PLN

Wykonywanie przyłączy gazowych do budynków mieszkalnych,
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Lubaczów (podkarpackie)

POZOSTALI KUCHARZE - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków, porcjowanie posiłków, wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Malbork (pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 13 PLN

ochrona obiektu handlowego
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

DEKORATOR - od 1 850 PLN

dekoracja świec; malowanie aplikacji - wizerunków Świętych
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

sprzedaż art.piekarniczych
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Przasnysz (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

- prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Bielsko-Biała (śląskie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

Montaż mebli na podstawie raportów produkcyjnychza pomocą podstawowych narzędzi stolarskich.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Lipnica Wielka (małopolskie)

SPRZEDAWCA* - od 1 850 PLN

sprzedaż art. spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Leszno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż art. spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca w sklepie rowerowym
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Suwałki (podlaskie)