Praca ASYSTENT TECHNICZNO-HANDLOWY (2 PJ.) Stara Wieś kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Stara Wieś, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
doradztwo techniczne, dobór odpowiedniego produktu, pozyskiwanie klientów, utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami już pozyskanymi - -handel uszczelnieniami.Konieczny zmysł techniczny.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT TECHNICZNO-HANDLOWY (2 PJ.)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stara Wieś

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: otwocki

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Data zakończenia pracy: 15.02.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: osoba komunikatywna

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętności techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: dyspozycyjność

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
francuski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_1:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: KONIECZNY ZMYSŁ TECHNICZNY

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Adres pracodawcy:
Górna 11, 05-400 Otwock, powiat: otwocki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: otwocki

Gmina pracodawcy: Otwock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Otwock

Ulica pracodawcy: Górna

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Handel hurtowy- systemy wentylacyjne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.01.2016