Praca ASYSTENT INŻYNIERA BUDOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT INŻYNIERA BUDOWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe budowlane, instalacyjne sanitarne lub pokrewne, mile widziana znajomość programu kosztorysowego.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

FIZJOTERAPEUTA/PIELĘGNIARKA - 2 000 - 2 100 PLN

Obsługa Krioterapii.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Częstochowa (śląskie)

DYREKTOR DO SPRAW BADAŃ I ROZWOJU- FORMY GOTOWE LEKÓW - od 32 000 PLN

Udział w wypracowaniu strategii rozwoju produktów firmy, koordynacja działań z nabyciem i zarządzaniem know how nowych technologiii metodologii
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Gdańsk (pomorskie)

MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH - 997,4 PLN

oferta stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Łowicz (łódzkie)

SPECJALISTA DS. KLIMATYZACJI I WENTYLACJI - od 2 000 PLN

Chłodnictwo i klimatyzacja, rysunki techniczne, ofertowanie.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Łódź (łódzkie)

KELNER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Zawiercie (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Różewiec (warmińsko-mazurskie)

CASTER / KOMENTATOR - od 8 250 PLN

- Realizacja kilkunastu TV show na żywo przed kamera. Przygotowanie planu produkcji telewizyjnej na region europejski na sezon 2016-2017. Przygotowanie kilkudziesięciu skryptów komentatorskich. Biegła znajomość języka angielskiego jest wymagana do pracy jako komentator esportowy przed kamerą w komentowaniu wydarzeń esportowych wyłącznie w języku angielskim.- Wynagrodzenie: 8250 zł/brutto. Praca na umowę o dzieło do 31.05.2017 r.- Praca w godzinach: 9:00-17:00. Wymagane wykształcenie min. średnie. Doświadczenie NIE jest wymagane. Wymagane umiejętności praktyczne związane z pracą komentatora sportowego, umiejętność współtworzenia planów produkcji telewizyjnej, umiejętności związane z uczestnictwem w wydarzeniach na żywo, umiejętności związane z pracą przed kamera na żywo.
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Katowice (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Udział w sporządzaniu posiłków.Posługiwanie się narzędziami i urządzeniami kuchennymi.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Stalowa Wola (podkarpackie)

252U - KELNER BARMAN - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Radom (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowanie pojazdem ciężarowym bez przyczepy
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Piątki (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż art. spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Leśna Podlaska (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Łódź (łódzkie)

OGRODNIK - od 1 000 PLN

zagospodarowanie i pielęgnacja terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Chyliczki (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Działoszyn (łódzkie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

montaż mebli, załadunki i rozładunki mebli
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Zambrów (podlaskie)

ASYSTENT RADCOWSKI - 997,4 PLN

Zapoznanie się oraz nauka dokumentów w Kancelarii.Nauka obsługi urządzeń biurowych oraz programów do obsługi Kancelarii, nauka przyjmowania i rejestrowania zleceń w Kancelarii. Nauka oraz przygotowywanie właściwego opisu dokumentów w aktach spraw- archiwizacja. Nauka oraz przygotowywanie wezwań do zapłaty oraz wysyłka korespondencji. Nauka oraz przygotowywanie projektów pozwów oraz innych pism procesowych, projektów umów oraz opiniowanie umów, wniosków egzekucyjnych do Komornika, zestawień na potrzeby egzekucyjne. Nauka sporządzania faktur za usługę, negocjacji z dłużnikiem oraz nauka mediacji. Pogłębianie znajomosci prawa cywilnego. Nauka biegłosci wyrazania się w pismie.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Wejherowo (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kraków (małopolskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Pomoc administracyjna
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - od 5 PLN

prace slusarskie i konstrukcyjne związane z obróbką metalu; praca na terenie Polski i UE
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Opole (opolskie)

Sprzedawca art. sportowych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Częstochowa (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Łódź (łódzkie)

*SPRZEDAWCA- KASJER (REFUNDACJA ART. 150 F) - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych, przyjmowanie towarów, utrzymywanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Ścinawa (dolnośląskie)

MENEDŻER MARKI - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Zielona Góra (lubuskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Konin (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW POZYSKIWANIA FUNDUSZY (FUNDRAISER) - 997,4 PLN

Organizowanie potrzeb w zakresie pozyskiwania funduszy, identyfikowanie źródeł finansowania działań, opracowywanie dokumentacji we współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin, składanie wniosków
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Olesno (opolskie)

POMOC KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

Ukłądanie, sprawdzanie i wprowadzanie dokumentów do podatkowej książki przychodów i rozchodów.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 997,4 PLN

Docieplanie budynków, prace brukarskie, tynkarskie, malowanie,murowanie. Układanie glazury i terakoty, prace związane z konserwacja budynków.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Grupa (kujawsko-pomorskie)