Praca ASYSTENT SPEDYTORA Grodzisk Mazowiecki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Sprawdzanie kontrahentów. Wprowadzanie danych do programu operacyjnego. Segregowanie dokumentów. Przyjmowanie zleceń. Obsługa urządzeń biurowych. Obsługa korespondencji. Inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego. Praca na zasadach wprowadzonego systemu zarządania jakością ISO 9001.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT SPEDYTORA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grodzisk Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grodziski

Zawód: spedytor

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 10

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziana obsługa podstawowych programów komputerowych i urządzeń biurowych.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

Daleka 11A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, powiat: grodziski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: grodziski

Gmina pracodawcy: Grodzisk Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grodzisk Mazowiecki

Adres strony pracodawcy: www.dartom.eu

Ulica pracodawcy: Daleka

Numer budynku pracodawcy: 11A

Profil działalności pracodawcy: Usługi transportowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: spedytor

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

INSTRUKTOR - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Świerzawa (dolnośląskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 064 PLN

WYKONYWANIE USŁUG W ZAKRESIE MANICURE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ ARTYSTYCZNEGO MALOWANIA PAZNOKCI, ŻEL, AKRYL, ITP., 10 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; CZAS PRACY: OKOŁO 80H/MIESIĘCZNIE
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Lębork (pomorskie)

MAGAZYNIER - 2 100 - 2 775 PLN

Komplementacja towaru.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Gdańsk (pomorskie)

MAGAZYNIER - do 1 600 PLN

wykształcenie średnie, staż pracy 4 lata, uprawnienia na wózki widłowe, znajomość branży produktów antywłamaniowych i antykradzieżowych, kompleksowe zarządzanie magazynem, kontrola stanów magazynowych, dbałość o rozmieszczanie, zbezpieczannie właściwą rotację towarów, kompletacja towaru do wysyłki, przestrzeganie procedur odbioru dokumentów,
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Marki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kartuzy (pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 1 850 PLN

-międzynarodowy przewóz osób według ustalonego rozkładu -sprzedaż biletów klientom w autobusie -rozliczanie kasy fiskalnej i gotówki -kontakty ze służbą celną i graniczną
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Białystok (podlaskie)

ŚLUSARZ GALANTERII METALOWEJ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Szymbark (małopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyzenie damskie i męskie, koloryzacja włosów, modelowanie oraz upinanie włosów
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA + ST PO WER (269) DEP. KOM. SPOŁ. I ZDR. B.T.IT. - 997,4 PLN

zapoznanie sie z przepisami BHP, PPoż,- Zapoznanie sie z organ. wew. UMł,- Zapoznanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organ.,- pomoc w prowadz. bieżących spr. wybranej komórki organ.,- archiwizowanie dokumentacji,- pomoc w obsł. interesantów,- pomoc w wybranej komórce organ.,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych ( kopertowanie i adresowanie).
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Iława (warmińsko-mazurskie)

obsługa klienta,obsługa komputera,obsługa strony internetowej
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

654S - ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 12 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Warszawa (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA-MASAŻYSTA - 997,4 PLN

Zakres obowiązków zgodny z Programem Stażu dołączonym do wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Łodygowice (śląskie)

kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Modlikowice (dolnośląskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

wykrawanie elementów materiału według określonych schematów, szkiców lub szablonów; wymierzanie i ustalanie szerokości tkanin, określanie kierunku włosa w tkaninach, oznaczanie miejsc złączeń, układanie potrzebnej ilości warstwy tkaniny; wprasowywanie wyplotu z danym szablonem na wierzchnią warstwę lagi tkanin; znaczenie punktów styku i rozcinanie na mniejsze części, docinanie drobnych detali i docinanie nacinek; kompletowanie skrojonych elementów w paczki i przekazywanie ich na szwalnię.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Olszyna (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

691U - SPRZEDAWCA KASJER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Radom (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 925 PLN

Pomocnicze prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Szczucin (małopolskie)

SPECJALISTA DS. ROZWOJU OPROGRAMOWANIA - od 1 300 PLN

dostosowywanie i rozwój oprogramowania tworzonego przez firmę, komunikowanie się z użytkownikami programu z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Nowej Zelandii, RPA, Ukrainy ect.; analiza wymagań klientów pod kątem zrozumienia procedur obsługi, konfiguracji i utrzymania funkcjonalności programów;
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Opole (opolskie)

DEKARZ - 997,4 PLN

prace dekarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KELNER - 997,4 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed