Praca ASYSTENT PROJEKTANTA Luzino kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Luzino, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Sporządzanie dokumentacji, rysowanie w programie AutoCad.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Luzino

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wejherowski

Zawód: technik architekt

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa programu AutoCad

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

I Brygady Pancernej WP 32, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Wejherowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wejherowo

Ulica pracodawcy: I Brygady Pancernej WP

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik architekt

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

SZYCIE
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Ziębice (dolnośląskie)

STOLARZ - od 1 900 PLN

obróbka drewna na maszynach stolarskich
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kowale (śląskie)

STAZ/MAGAZYNIER - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż. - rozkładanie towaru (asortyment nabiałowy)- zapoznanie się z asortymentem- pakowanie, składanie, kompletowanie towaru na paletach- składanie towaru wg zamówień- kontrolowanie dat ważności
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Nowa Sól (lubuskie)

PRACOWNIK POZYCJONOWANIA STRON INTERNETOWYCH - STAŻ - 997,4 PLN

wprowadzanie wpisów z linkami w Internecie wskazującymi na pozycjonowanie strony, prowadzenie kampanii linków płatnych, prowadzenie profili serwisów produktowych na portalach społecznościowych, tj.: FB, G+, Pinterest, Twitter, Linkedln, itp., dobieranie narzędzi telekomunikacyjnych zgodnie z procedurami komunikowania się z klientem, budowanie relacji z klientem, przyjmowanie reklamacji w zakresie działalnosci prowadzonej przez przedsiebiorstwo; wprowadzanie wskazanych treści do stron zapleczowych za pomoca dostarczonych przez organizatora narzędzi, raportowanie wyników dzialań kampanii marketingowych na zlecenie klientów oraz potzreby wewnetrzne firmy i inne
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Trzebinia (małopolskie)

CZYŚCICIEL DYWANÓW - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Ostrołęka (mazowieckie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - 997,4 PLN

prace związane z produkcją mebli, obsługa maszyn do produkcji mebli
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Biłgoraj (lubelskie)

SERVICE DESK AGENT (KONSULTANT DS. IT) - od 3 950 PLN

Obsługa klienta w języku francuskim i włoskim. Rozwiązywanie problemów z zakresu IT.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Łódź (łódzkie)

POZOSTAŁA POMOC SPRZĄTACZKA BIUROWO-HOTELOWA - do 1 000 PLN

Praca na terenie Wrocławia, polegająca na sprzątaniu obiektów noclegowych m.in.: odkurzanie, utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury; wyposażenie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny;usuwanie zgromadzonych odpadków i opróźnienie koszy na śmieci; używanie narzędzi i środków czystości (myjących i dezynfekujących) zgodnie z ich przeznaczeniem oraz sposobem stosowania; dbanie o powierzone narzędzia do pracy poprzez odpowiednie ich czyszczenie i przechowywanie. 20 godzin tygodniowo.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Wrocław (dolnośląskie)

LAKIERNIK MEBLOWY - od 2 000 PLN

Lakierowanie, polerowanie mebli
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Małocice (mazowieckie)

KONSERWATOR-MECHANIK - od 1 850 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Królewiec (mazowieckie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

Prace konserwatorskie wewnątrz budynku oraz utrzymanie terenów zielonych. Miejsce pracy: Wejherowo. Wymagania: wyksztalcenie zawodowe, staż pracy min. 1 rok, SEP do 1 kV. Forma kontaktu z Pracodawcą: kontakt wyłącznie telefoniczny tel. 500-151-167.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Wejherowo (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

Przedstawiciel handlowy
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Śnieciska (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Obsługa klientów, wykonywanie czynności księgowych i pozostałych czynności biurowych;
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Tarnowskie Góry (śląskie)

OPERATOR TECHNICZNY - od 2 000 PLN

obsługa zaplecza, kierowanie opojazdem i konserwacja zaplecza oraz sprzętu, montaż i przygotowanie sprzętu do użytku, ładowanie sprzętu żyroskopowego
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

STAŻ/PO WER/- POKOJOWA - 997,4 PLN

utrzymywanie czystości, mycie i karmienie mieszkańców DPS-u itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kamień Wielki (lubuskie)

OPERATOR WTRYSKARKI-266 - od 1 850 PLN

obsługa wtryskarki, umiejętność czytania i ustawiania form wtryskowych, wytwarzane elementy są srosowane do gazowych zaworów.
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Świdnica (dolnośląskie)

KROJCZY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Żuromin (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe oraz pozstałe prace zlecone
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Płoskinia (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 900 PLN

produkcja elementów z płyty meblowej, produkcja i montaż mebli
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ruda Śląska (śląskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 1 950 PLN

transport rzeczy naczepami typu plandeka na terenie Europy Zachodniej
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Sosnowiec (śląskie)

prace porządkowe na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KIEROWCA - od 2 800 PLN

Kierowca
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, kontakt z nimi, zamawianie towarów i składanie raportów w języku chińskim, kontakt z chińskim Zarządem, zastępowanie innych pracowników, inne prace zlecone
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Sanok (podkarpackie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed