Praca ASYSTENT PRAWNY Tomaszów Mazowiecki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: obsługa biura

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PRAWNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tomaszów Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tomaszowski

Zawód: asystent prawny

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Konstytucji 3 Maja 46, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowania

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Konstytucji 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent prawny

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

WULKANIZATOR - od 2 000 PLN

wymiana, naprawa opon , wyważanie kół
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Koluszki (łódzkie)

MONTER INSTALACJI - od 1 850 PLN

montowanie instalacji
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kierz (łódzkie)

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - 997,4 PLN

Praca przy maszynach produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Jasło (podkarpackie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Białogard (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

- naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Siemiatycze (podlaskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY -144 - od 1 850 PLN

wykonywanie prac porządkowych na placu budowy i w pomieszczeniach biurowych, prace pomocnicze wywóz i odpadów
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Żarów (dolnośląskie)

SZLIFIERZ NOŻY - od 1 850 PLN

Szlifierz noży
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Krasocin (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY I MARKETINGU - od 1 850 PLN

oferta dla osób do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH - od 1 850 PLN

OBSLUGA MASZYNY BDO PRODUKCJI KORKA
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

OPERATOR HDS - od 1 850 PLN

operator HDS
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Dominikowo (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Nur (mazowieckie)

MENAGER - od 1 850 PLN

organizowanie, rozdzielanie pracy, kontrola postępów w pracy, reprezentowanie firm na zewnątrz, obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Głowno (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

utrzymywanie porządku w pomieszczeniach szkolnych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Zielona (mazowieckie)

sprzedaż art. przemysłowych takich jak farby, lakiery, listwy, drzwi itp., obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Bełchatów (łódzkie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

montaż, demontaż, okien drzwi, PVC. aluminium i drewnianych w nowych budynkach, a także wymiana starych okien na nowe. Montaż rolet zewnętrznych, bram. Dbanie o czystość w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Łobżenica (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY DS INSTRUMENTÓW RYNKU PRACY - 997,4 PLN

ds realizacji staży - 1 os.; refundacja umów subsydiowanych ze środków publicznych - 1 osoba
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Słupsk (pomorskie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

prowadzenie testów, analiz i ekspertyz sprzętu informatycznego, budowa i administrowanie sieci wewnętrznych, diagnoza i naprawa sprzętu informatycznego, rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem, prowadzenie inwentaryzacji sprzętu informatycznego, prowadzenie audytu oprogramowania, praca u klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Janówka (lubelskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Krosno (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY W FIRMIE BUDOWLANEJ - 1 850 - 2 000 PLN

Rozliczanie budowy, zamawianie materiałów
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Marszałki (wielkopolskie)

1577U - PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Strzałków (mazowieckie)

OPIEKUN - od 1 850 PLN

Opieka nad osobami starszymi
kontakt przez PUP - 2015-09-08 - Wieluń (łódzkie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Warszawa (mazowieckie)

PROWADZĄCY ARCHITEKT APLIKACJI - od 12 500 PLN

Przewodzi zespołowi odpowiedzialnemu za projektowanie I rozwijanie nowych produktów z zakresu oprogramowania lub poważnych uszkodzeń istniejącego oprogramowania. Kieruje dużym zespołem rozwojowym przy projektowaniu wysoce złożonych systemów oprogramowania. Pełni role eksperta technicznego zajmującego się problemami integracji systemów, kompatybilności wielu platform. Prowadzi dla kierownictwa analyze wykonalności potencjalnych przyszłych projektów.Prosimy o wydanie opinii na temat realizacji oferty. Zgadzamy się na kierowanie kandydatów spełniających wymagania stanowiska. Wszystkie w/w wymienione technologie są ogólnodostępne.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Obsługa wózka widłowego elektrycznego, kompletacja zamówień, streczowanie towarów, przygotowanie towaru do wyjazdu, wykonywanie obowiązków w zgodzie z przepisami BHP, P. POŻ i ryzykiem zawodowym.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Warlubie (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Miechów (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Kazimierz Dolny (lubelskie)

KIEROWCA AUTOBUSU-247 - od 1 850 PLN

transport miejski- przewożenie pasażerów
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

1. Zagospodarowanie na terenie gospodarstwa (porządki, układanie towaru, modernizacja tuneli foliowych, podlewanie, odchwaszczanie, sadzenie, koszenie).2. Inne prace zlecone przez opiekuna stażu.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Gusin (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed