Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE Serpelice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Serpelice, powiat: łosicki, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
czuwanie nad bezpieczeństwem i estetycznym wyglądem dzieci, szczególnie niepełnosprawnych intelektualnie; pomoc nauczycielce w ubieraniu dzieci w klasie i w szatni, , pomoc w opiece nad dziećmi w czasie spacerów, wycieczek. Czuwanie nad wypoczynkiem dzieci i nalezytym spozywaniu posiłków przez dzieci, opieka nad nimi w klasie, na korytarzu, boisku szkolnym.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Serpelice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łosicki

Zawód: asystent nauczyciela w szkole

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach

Narutowicza 6, 08-200 Łosice, powiat: łosicki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: łosicki

Gmina pracodawcy: Łosice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łosice

Ulica pracodawcy: Narutowicza

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela w szkole

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR - PRACOWNIK LINII MONTAŻU KÓŁ - do 2 200 PLN

Wykształcenie zawodowe, średnie; min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku; bardzo dobra znajomość standardów jakościowych; komunikatywna znajomość jęz. ukraińskiego; kontakt z kierowcami dostarczającymi materiały z Ukrainy; zakres obowiązków: montaż i kontrola jakości powierzonych komponentów, kontrola zmontowanych części pod względem prawidłowego montażu; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Gliwice (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

poszukiwanie kontrahentów (odbiorców) na terenie Ukrainy, zbieranie zamówień od odbiorców ukraińskich, realizacja zamowień, zbieranie zamówień od rosyjskojęzycznych klientów i ich obsługa
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Mroków (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Przyjmowanie towaru do kuchni.Obróbka wstępna.Gotowanie.Segregacja naczyń w zmywalni.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Słupca (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa klienta, zapoznanie się z dokumentacją firmy: ofertami, dowodami wpłat, fakturami, wystawianie dokumentów, przyjmowanie towarów, zamawianie towarów
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Niwnice (dolnośląskie)

ASYSTENT/ KA DS. PERSONALNYCH - od 1 850 PLN

rejestracja i przetwarzanie danych w systemie SAP, weryfikacja i przetwarzanie dokumentów, przygotowanie dokumentów w języku arabskim
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Poznań (wielkopolskie)

OPIEKUN W OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

świadczenie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania podopiecznych (opieka higieniczna, pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych, pomoc w wykonywaniu obowiązków domowych)
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Sulęcin (lubuskie)

MAGAZYNIER - od 2 300 PLN

transport towarów wózkiem widłowym z napędem gazowym, załadunek i rozładunek towarów, właściwa i terminowa realizacja zadań
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Lubin (dolnośląskie)

HYDRAULIK - 997,4 PLN

monter instalacji c.o.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Nowy Gostków (łódzkie)

PRACOWNIK PIZZERII - 997,4 PLN

1. Wypiek i produkcja pizzy.2. Obsługa kelnerska.3. Obsługa kasy fiskalnej.4. Utrzymanie w czystości lokalu i stanowisko pracy.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Piątek (łódzkie)

ELEKTROMECHANIK - od 2 000 PLN

Naprawa mechaniczna i elektromechaniczna samochodów osobowych, bus i ciężarowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Stojadła (mazowieckie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

Zdejmowanie produków z taśmy i pakowanie do kartonów.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Nysa (opolskie)

TATUAŻYSTA - od 2 600 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Warszawa (mazowieckie)

816U - SPECJALISTA DS. TURYSTYKI - od 2 050 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK WARSZTATU - OPERATOR URZĄDZENIA DO KLIMATYZACJI - od 2 400 PLN

obsługa urządzenia do klimatyzacji
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Tczew (pomorskie)

ARCHEOLOG - od 2 500 PLN

Wykonywanie dokumentacji rysunkowej, dokumentacji fotograficznej (w trybach manualnych), dokumentacji fotograficznej, pomiarów z użyciem tachimetru elektronicznego oraz GPS RTK, opracowanie dokumentacji rysunkowej, fotograficznej i opisowej w wykorzystaniem oprogramowania CAD. MS Office, Adobe, Agisoft, EWMAPA, sporządzanie dokumentacji odbiorowej.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Błonie (mazowieckie)

KOMPLETACJA TOWARU - NADARZYN - od 875 PLN

kompletacja towaru, obsługa skanera i wózka widłowego, praca od niedzieli do piątku w godz. 16.30-20.00, 20 godzin tygodniowo
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Nadarzyn (mazowieckie)

POZOSTALI OPERATORZY URZADZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH - od 2 000 PLN

wykonywanie przyłączy do sieci Internet,budowa infrastruktury sieci światłowodowych,serwisowanie sieci internetowych w terenie
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Częstochowa (śląskie)

LEKARZ WETERYNARII - 997,4 PLN

Lekarz weterynarii
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Częstochowa (śląskie)

STAŻ - SPECJALISTA DS. PROMOCJI I PR - 997,4 PLN

współudział w opracowaniu i wdrożeniu strategii promocyjnej i PR, koordynowanie współpracy z agencjami rekl;amy i drukarniami, oraganizowanie imprez targowych i konferencji, regadowanie treści promocyjnych, przygotowywanie raportów, zestawień i dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Chorzów (śląskie)

ŚLUSARZ - OPERATOR MASZYN - 997,4 PLN

ślusarz operator maszyn
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Pieszyce (dolnośląskie)

BARMAN - 997,4 PLN

obsługa gości, sprzedaż w barze, przygotowywanie drinków, obsługa kasy fiskalnej i programu sprzedazy asortymentów barmańskich, dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów manicure, pedicure
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Jaworzno (śląskie)

WYKONYWANIE CZYNNOŚCI ZWIĄZANYCH Z WYMIANĄ OPON, MONTAŻ I DEMONTAŻ FELG I OPON - do 1 850 PLN

Montaż i demontaż felg i opon, wyważanie, optymalizacja kół, umowa zlecenie, w okresie późniejszym istnieje możliwość umowy o pracę, dyspozycyjnośc w godz.8:00-18:00, praca 168 godz. w miesiącu.
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Wrocław (dolnośląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

spotkania z klientami pochodzenia chińskiego, przedstawianie ofert handlowych, organizowanie bazy handlowej na rynku chińskim, pozyskiwanie nowych klientów, kontrola rynku
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPERATOR WYTACZARKI - od 1 400 PLN

obsługa wytaczarki i innych obrabiarek (tokarki, wiertarki), realizacja procesu obróbki wg programu produkcji firmy.Miejsce wykonywania pracy Katowice (Załęże).
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Katowice (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

- pomoc w czynnościach samoobsługowych i porządkowych,- wspomaganie nauczyciela podczas zadań opiekuńczych, wychowawczych i dydaktycznych,- uczestniczenie w spacerach i wycieczkach,- dbanie o bezpieczeństwo dzieci,- pomoc w przygotowaniu pomocy dydaktycznych, kącików zabaw, tablic informacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Szczodrowo (pomorskie)