Praca ASYSTENT PROJEKTANTA URBANISTY ST(POWER) Łódź kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT PROJEKTANTA URBANISTY ST(POWER)

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: - opracowanie dokumentów planistycznych dla gmin- badania systemów informacji przestrzennej

Data publikacji: 2016-05-04

Lokalizacja: Łódź (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- opracowanie dokumentów planistycznych dla gmin- badania systemów informacji przestrzennej

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA URBANISTY ST(POWER)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: urbanista

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 21.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: urbanista

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.05.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK BLACHARZA-LAKIERNIKA - od 2 000 PLN

- pomoc przy dokonywaniu napraw blacharsko-lakierniczych- wyszukiwanie części- utrzymanie porządku w miejscu pracy
MP SYSTEM - 2017-04-27 - Łódź (łódzkie)

KASJER - od 2 000 PLN

oferta pracy subsydiowana, przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. urzędzie
kontakt przez PUP - 2017-06-05 - Leśniewo (pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

Segregowanie dokumentów, sprwadzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym. wprowadzanie do systemu finansowo -księgowego zadekretowanych dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Wyszków (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, obsługa urządzeń fiskalnych, zamawianie, odbieranie, ekspozycja towaru.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Stary Wiśnicz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przyjmowanie oraz elektroniczne przetworzenie zamówienia, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i komputera
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

BROKER INFORMACJI - od 14 PLN

pozyskiwanie danych ze źródeł informacji w języku chińskim, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Chin
kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI (OLEJ RZEPAKOWY - od 2 070 PLN

ZAKRES OCOWIĄZKÓW: utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych, rozładunki i załadunki, WYMAGANIA: wykszt. min. zawodowe, mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. B
kontakt przez PUP - 2015-09-23 - Pawonków (śląskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

prace pomocnicze w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Iława (warmińsko-mazurskie)

KRAWIEC - 997,4 PLN

W/G ZAKRESU CZYNOŚCI
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Gniezno (wielkopolskie)

MONTER DRZWI I OKIEN - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Ogonowice (łódzkie)

BARMAN - 997,4 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Złoczew (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów instytucjonalnych zainteresowanych udziałem w szkoleniach
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Gorlice (małopolskie)

KURIER - 997,4 PLN

dostarczanie przesyłek klientom, kontakt pok. nr. 9 tut. PUP
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - STAŻ - 997,4 PLN

sporządzanie ofert handlowych, sporządzanie ofert do przetargów, obsługa poczty elektronicznej i tradycyjnej, rozmowy telefoniczne z kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Chrzanów (małopolskie)

KRAWIEC - do 1 850 PLN

szycie odzieży lekkiej, poscieli, firan
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Wieprz (małopolskie)

MAJSTER ROBÓT DROGOWYCH - od 2 000 PLN

majster robót drogowych
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Ruszelczyce (podkarpackie)

1176U PRAC. OBSŁUGI SOLARIUM - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Radom (mazowieckie)

FORMIERZ ODLEWNIK - od 1 850 PLN

Formowanie odlewów
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Lipówki (mazowieckie)

Obsługa kasy fiskalnej,wyeksponowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Mieścisko (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA/ SPRZEDAWCA - od 1 113 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, towarowanie, ręczne przenoszenie towarów, kontrola jakości.Miejsce pracy: ul. Fieldorfa 41, WarszawaGIEŁDA PRACY: 27.01.2016 r. godz. 10.00, pokój 216.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Warszawa (mazowieckie)

SANITARIUSZ SZPITALNY - 997,4 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Tuczno (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - od 35 000 PLN

- Planowanie, prognozowanie i wykonanie długofalowych planów logistycznych,- zarządzanie kluczowymi projektami logistycznymi,- kierowanie projektami optymalizacyjnymi,,- zarządzanie kosztami dostaw,- utworzenie nowego działu oraz przeszkolenie jego pracowników.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Białężyce (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI ANOD - od 2 000 PLN

obsługa obrabiarek do metalu, nadzorowanie i konserwacja maszyn, dozorowanie operacji pomocniczych-klasyfikacja materiałów do obróbki, wymagane doświadczenie zawodowe
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Kłodzko (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

Obsługa handlowo-marketingowa klientów. Pozyskiwanie nowych klientów. Obsługa biura, sprzedaż szkoleń.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Mysłowice (śląskie)

KELNERKA - od 1 850 PLN

Kelnerka
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Rudki (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - STAŻ EFS POWER (GOZDNICA) - 997,4 PLN

sprzedaż art. spożywczych, obsługa komputera, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Gozdnica (lubuskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- pomoc i towarzyszenie mieszkańcowi w codziennych czynnościach (higiena osobista, mycie, kąpanie, ubieranie),- pomoc w słaniu łóżka, zmiana bielizny pościelowej,- udział w czynnościach zwiększających samodzielność życiową,- udzielanie pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia,- udzielanie wsparcia o sytuacjach kryzysowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Głowno (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Brochów (mazowieckie)