Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Serock kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Serock, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Opieka nad dziećmi. Asystowanie i pomoc nauczycielowi w procesie dydaktyczno-wychowawczym; zapewnienie bezpieczeństwa

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Serock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legionowski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 17.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Adres strony pracodawcy: www.przedszkole.serock.pl

Ulica pracodawcy: Gen.Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Wychowanie przedszkolne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY - do 2 000 PLN

Wykonuje proste, rutynowe prace związane z różnymi etapami budowy lub rozbiórki budynków - mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak beton, gips i zaprawa murarska; montaz ptyt GK.[Praca na czas określony] : 15.11.2016-15.01.2018Miejsce pierwszej budowy: Wrocław, ul. Hallera.
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Wrocław (dolnośląskie)

MALARZ BUDOWLANY - 997,4 PLN

MALOWANIE FARBAMI LATEKSOWYMI,AKRYLOWYMI, KŁADZENIE GŁADZI, TAPETOWANIE, WYKONYWANIE ŚCIANEK DZIAŁOWYCH, MONTAŻ SUFITÓW PODWIESZANYCH.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Górna Grupa (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

Ręczne zawijanie krówek. Praca w systemie akordowym.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Głuchołazy (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta. Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego. Odbiór towaru. Segregacja oraz ekspozycja towaru. Metkowanie towaru. Obsługa programu sprzedażowego. Dbanie o ogólny ład i porządek na sklepie.Sklep odzieżowy.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Stalowa Wola (podkarpackie)

TECHNIK TELEKOMUNIKACJI - od 2 000 PLN

montaż instalacji elektrycznych, montaż anten i konstrukcji stalowy
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Gosań (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 2 700 PLN

Bezpośrednia obsługa klienta. Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Obsługa programu magazynowego. Przyjmowanie towaru, eksponowanie towaru, inwentaryzacja. Sprzedaż kosmetyków i artykułów pielęgnacyjnych.
F.H.U. KERN Tomasz Kasiłowski - 2016-11-24 - Legionowo (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

mechanik samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Gniezno (wielkopolskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Radom (mazowieckie)

PILARZ DRWAL - do 2 000 PLN

ścinka drzew, prace sprzatające, czyszczenie
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Sągnity (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Krosno (podkarpackie)

OPERATOR SONDY STATYCZNEJ - od 1 850 PLN

Wykonywanie sondowań statycznych.Kontakt z klientem.Odnajdywanie produktów badawczych w terenie.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Słupca (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWYWANIE I PODAWANIE POSIŁKÓW KLIENTOM
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Szówsko (podkarpackie)

SAMODZIELNY MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

Naprawa samochodów osobowych i dostawczych, spawanie elektryczne.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Kraków (małopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

wprowadzenie danych do systemów komputerowych poltax, bibliotek aktobsługa interesantów realizowanych w punkcie obsługi bieżącejobsługa korekt zeznań rocznychprzygotowanie pism urzędowych
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK MOBILNEJ GASTRONOMII - od 1 850 PLN

Organizacja pracy mobilnej gastronomii, koordynacja sprzedaży, zatowarowanie, rozlicznie eventów
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Kraków (małopolskie)

1332U - SEKRETARKA - od 2 100 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Radom (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu. Staż z Funduszu Pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Łask (łódzkie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ ODLEWNICZYCH - od 1 850 PLN

Obsługa wózka widłoweg, linii produkcyjnej, pras oraz maszyn sterowanych komputerowo
Xella Polska Sp. z o.o. - 2016-01-08 - Michałów-Reginów (mazowieckie)

REFERENT DS. ROZLICZEŃ FINANSOWYCH I UBEZPIECZEŃ - od 2 000 PLN

prowadzenie rozliczeń finansowych, obsługa kasy, sporządzanie zestawień analitycznych
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Starogard Gdański (pomorskie)

ASYSTENT RADCY PRAWNEGO - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Głogów (dolnośląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - do 1 850 PLN

Przyjmowanie, rozdzielanie i wysyłanie korespondencji oraz przesyłek.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Cieszanów (podkarpackie)

OGRODNICZY - od 1 850 PLN

uprawa, sortowanie i zbiór grzybów jadalnych
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Prochy (wielkopolskie)

FLORYSTA K/M - od 1 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Warszawa (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 950 PLN

- naprawy bieżące związane z mechaniką samochodową
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Głowienka (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Doradca klienta- oferta stażu realizowana ze środków EFS w ramach ( PO WER. Wymagania: wykształcenie min.średnie, preferowane wyższe, obsługa komputera, wysoka kultura osobista, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Nowy Sącz (małopolskie)

SZATNIARZ - 997,4 PLN

Ochrona powierzonego mienia osób powirzających do bepośredniego nadzoru, dbałość o higienę osbistą oraz noszenie prepisowgo ubioru. Uprzejme i grzeczne komunikowanie się z interesantami, utrzymywanie ładu i porządku w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Płock (mazowieckie)