Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Miłomłyn kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Miłomłyn, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
archiwizacja, znakowanie teczek, segregacja, sprawdzanie kompletności kartotek podatkowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Miłomłyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Jana III Sobieskiego 5, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ostródzki

Gmina pracodawcy: Ostróda

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostróda

Adres strony pracodawcy: milomlyn.pl

Ulica pracodawcy: Jana III Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: jednostka budżetowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

Ślusarz
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Moniochy (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU PIRT - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Skierniewice (łódzkie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 3 400 PLN

Praca kierowcy Tira, kierunki na wschód - głównie Ukraina.
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Starogard Gdański (pomorskie)

MALARZ BUDOWLANY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Wieprz (śląskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

przygotowanie gabinetu do pracy, asystowanie przy zabiegach stomatologicznych, przygotowywanie narzędzi do pracy, sterylizacja narzędzi, dbanie o czystosć w gabinecie, obsługa pacjentów w rejestracji, poradnictwo przy wyborze odpowiedniego specjalisty, obsługa komputera, rozliczanie wykonywanych usług
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Kościan (wielkopolskie)

zasadnicze zawodowe średnie zawodowe, aktualne uprawnienia spawalnicze, rej. na 16.03.2017, II profil, WRPO
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Wysocko Małe (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA (DOFINANSOWANIE) - od 2 000 PLN

sprzatanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI HANDLOWEJ - 997,4 PLN

Rejestrowanie dokumentów obrotu towarowego w systemie Optima, zakładanie kartoteki kontrahenta i towaru, przyjmowanie zapytań ofertowych, wystawianie dokumentów pz i wz, wystawianie faktur VAT.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Stalowa Wola (podkarpackie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Warszawa (mazowieckie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

prace tynkarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Mława (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

aktualizacja stron w języku angielskim, prowadzenie korespondencji w j. angielskim, tłumaczenie materiałów informacyjnych, etykiet na produkty dla rynków zagranicznych.
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Olkusz (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Praceogólnobudowlant
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Sierpc (mazowieckie)

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klienta,wykonywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

SZWACZKA - 1 850 - 2 100 PLN

Sprawdzanie skrojonych elementów przed szyciem. Szycie skrojonych elementów. Czynnośći wykańczalnicze ( guziki, dziurki)
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Gdańsk (pomorskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 2 050 PLN

PROWADZENIE POJAZDU CIĘŻAROWEGO WRAZ Z CYSTERNĄ W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM, UCZESTNICTWO W ZAŁADUNKACH I ROZŁADUNKACH CYSTERN, PRAWIDŁOWE WYPEŁNIANIE DOKUMENTACJI PRZEWOZOWYCH;WYMAGANIA;WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, ZNAJOMOŚC BUDOWY POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH - CYSTERN, PRAWO JAZDY KAT. C+E, MIN. 5 LAT DOSWIADCZENIA JAKO KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM, ZNAJOMOŚC JĘZYKA ROSYJSKIEGO I ANGIELISKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Przasnysz (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

pr stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Radomsko (łódzkie)

400S KIEROWNIK AGENCJI POCZTOWEJ - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Radom (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń na zmywaku, oberaku i kuchni przy kotle warzelnym
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

REFERENT DS. ADMINISTARCYJNO-BIUROWYCH (PRACA DLA MŁODYCH) - od 1 850 PLN

-organizowaie pracy biura-obsługa klientów-sporządzanie pism-obsługa programów kancelarii-obsługa urządzen biurowych-inne czynności zlecone przez pracodawcę
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Sopot (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na hali, prace przy sortowaniu odpadów
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Radomsko (łódzkie)

SPRZEDAWCA/FLORYSTA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Ostroróg (wielkopolskie)

FRYZJER ( STAŻ FP - UZUPEŁNIENIE ) - 997,4 PLN

staż - przestrzeganie przepisów BHP, obsługa aparatów fryzjerskich, gospodarowanie preparatami fryzjerskimi, ocena stanu włosów i skóry głowy, mycie włosów i głowy, dobieranie fryzury, strzyżenie włosów, modelowanie, upięcia, zabiegi pielęgnacyjne, obsługa kasy fiskalnejNa w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epodemilogicznych
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

TŁUMACZ TELEFONICZNY - od 950 PLN

telefoniczna obsługa klientów, wspomaganie pracy pracowników poprzez tłumaczenie rozmów z klientami z Chin, wykonywanie poleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

Wybierz miejscowość