Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Czarna Woda kontakt przez PUP

Pewne i sprawdzone drewniany plac zabaw.

Stanowisko: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci, pomoc w czynnościach samoobsługowych, stymulowanie zabaw dowolnych, pomoc podczas zajęć organizowanych, pomoc w czasie wyjść, spacerów oraz w czasie zabaw ruchowych w ogrodzie.

Data publikacji: 2016-08-24

Lokalizacja: Czarna Woda (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Czarna Woda, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci, pomoc w czynnościach samoobsługowych, stymulowanie zabaw dowolnych, pomoc podczas zajęć organizowanych, pomoc w czasie wyjść, spacerów oraz w czasie zabaw ruchowych w ogrodzie.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czarna Woda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Kanałowa 3, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Ulica pracodawcy: Kanałowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA REF. 150F - do 1 850 PLN

prowadzenie zajęć dydaktyczno - wychowawczych, sprawowanie opieki nad dziećmi, pomoc w czynnościach dnia codziennego
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Katowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

•uzupełnianie towarów na półkach• dbanie o wygląd i estetykę sklepu
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Solec-Zdrój (świętokrzyskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - 997,4 PLN

przygotowywanie fotografii w programie photoshop lightroom, retusz zdjęć , składanie fotoksiążek, przygotowywanie projektów okładek , nadruków na płytach, przygotowywanie projektów tablic reklamowych, składanie katalogów
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Rzeszów (podkarpackie)

BARMAN - od 2 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Warszawa (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów na recepcji klubu, odbieranie telefonów, dbanie o wizerunek firmy, obsługa programu FitNet
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Piła (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

Zarządzenie codzienną pracą biura.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Wieliszew (mazowieckie)

STAŻ - TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

poznanie zasad funkcjonowania administracji publicznej, obsługa urządzeń biurowych, archiwizacja dokumentów, obsługa elektronicznego obiegu dokumentów, analiza dokumentów gramadzonych w postępowaniu administracyjnym
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Katowice (śląskie)

MONTER SYSTEMÓW SUCHEJ ZABUDOWY - od 1 850 PLN

montowanie ścian działowych, sufitów podwieszanych, wykonywanie suchej posadzki, zabudowywanie poddaszy
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Jutrosin (wielkopolskie)

STYLISTA - od 7,5 PLN

zgodnie z zajmowanym stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Żuromin (mazowieckie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Prace brukarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Dzierżysławice (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Polik (mazowieckie)

LAKIERNIK/POMOCNIK - od 2 000 PLN

obmywanie elementów, szlifowanie, matowanie, oklejanie, polerowanie, pakowanie, przygotowywanie do kolejnych etapów malowania
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Rawicz (wielkopolskie)

KRAWCOWA - od 2 000 PLN

Szycie, krojenie, robienie wzorków, kopiowanie modeli
kontakt przez PUP - 2017-06-28 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 13 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z krajów arabskich, dbanie o relacje z klientami z krajów arabskich
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ANALITYK DS. NADZORU OPERACJI - od 7 500 PLN

Kooperacja z lokalnymi rynkami biznesowymi i bankowymi oraz zapewnienie zrozumienia nietypowych zachowań komunikacyjnych i handlowych,Współpraca z pracownikami zagranicznych zespołów ds. Monitorowania Zgodności Zachowań z Zasadami Rynku (CSA) i przyczynianie się do usprawniania pracy Działu ds. Nadzoru Operacji,Wspieranie rozwoju wszelkich ważnych oraz uwarunkowanych czasowo usług we wszystkich działach biznesowych w wielu krajach,Przyczynianie się do rozwoju i wzrostu liczebności Zespołu ds. Nadzoru Operacji,Prowadzenie niezależnego nadzoru i monitorowania celem zapewnienia pewności, że pracownicy działają zgodnie z obowiązującymi przepisami, regulacjami, kodeksami oraz standardami Grupy HSBC,Czasowa analiza alertów i eliminacja tych, które nie budzą podejrzeń, a także, w razie potrzeby, szczegółowe badanie i zgładzenie potencjalnych zastrzeżeń co do treści alertu oraz odpowiednie dokumentowanie podjętych decyzji i wszelkich działań korygujących,Zapewnienie, że wszelkie nierozwiązane kwestie są wyjaśnione z zachowaniem odpowiedniego terminu i z poprawnymi wnioskami,Prowadzenie statystyk i spisu danych dla partnerów biznesowych, identyfikowanie wzorców zachowań i uczestniczenie w tworzeniu raportów dla managmentu dotyczących znaczących naruszeń, oraz perspektywicznego ryzyka,Zapewnienie ciągłego i skutecznego wsparcia zespołom ds. Zgodności z Regulacjami oraz odpowiednim partnerom biznesowym,Zgłaszanie lokalnym managerom wyższego stopnia potencjalnych naruszeń przepisów prawnych oraz regulacji Działanie na rzecz utrzymania dobrych relacji z zespołami ds. Zgodności, tak w Polsce jak i poza jej granicami,Uczestniczenie w spotkaniach i utrzymywanie ścisłych kontaktów z lokalnymi partnerami biznesowymi,Sprawne wykonywanie obowiązków we własnym obszarze nadzoru, dzielenie się wiedzą na rzecz dobra zespołu i otwarte uczenie się od innych,Metodyczny sposób pracy i wykazywanie zdolności do odpowiedniego uzasadniania decyzji operacyjnych oraz zaleceńBycie na bieżąco ze zmianami i trendami na lokalnych rynkach finansowych,Tworzenie dokładnych i dogłębnych analiz panujących trendów oraz szczegółowych.
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWQEJ - od 2 000 PLN

- kontakt z dyspozytorem,- odbieranie zieceń firmy,- kontakt z kierowcami
kontakt przez PUP - 2017-06-05 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWYZ JĘZ. NIEMIECKIM (SPEDYCJA) - 997,4 PLN

wyjazdy w delegacje, negocjowanie umów z kontrahentami, sporządzanie dokumentacji transportowej, nadzór aut przewożących towar za pomocą mapy
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Pogwizdów (podkarpackie)

FAKTURZYSTKA - OBSŁUGA KLIENTA - 997,4 PLN

Wystawianie faktur, konrola obiegu dokumentacji handlowej, sporządzanie bieżącej wew. dokumentacji. Obsługa klientów, udzielanie informacji klientom, prezentowanie produktów i usług firmy.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MURARZ - TYNKARZ - od 1 850 PLN

roboty murarsko-tynkarskie
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Głogów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 13 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów nepalskich, telefoniczne udzielanie klientom z Nepalu informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku nepalskim
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, obsługa urządzeń fiskalnych
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Gniezno (wielkopolskie)

DZIENNIKARZ - od 1 850 PLN

praca na stanowisku dziennikarskim-pisanie tekstów
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Tarnowskie Góry (śląskie)

FLORYSTA - od 1 850 PLN

wykonywanie prac związanych z prowadzeniem kwiaciarni, układanie kompozycji, sprzątanie stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Żuromin (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - do 10,05 PLN

Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; ks. sanepidowska; dyspozycyjność; zakres obowiązków; przygotowywanie kanapek, sałatek, napojów, sprzedaż, drobne prace porządkowe; miejsce pracy: Gliwice (Europa Centralna);
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Gliwice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg pogramu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

Wybierz miejscowość