Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Czarna Woda kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Czarna Woda, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci, pomoc w czynnościach samoobsługowych, stymulowanie zabaw dowolnych, pomoc podczas zajęć organizowanych, pomoc w czasie wyjść, spacerów oraz w czasie zabaw ruchowych w ogrodzie.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czarna Woda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Kanałowa 3, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Ulica pracodawcy: Kanałowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ELEKTROMONTER - 997,4 PLN

1. Montaż instalacji wewnętrznych: instalacje podtynkowe i wtynkowe, instalacje naścienne w rurach, instalacje w korytkach i podwieszane na drabinkach.2. Montaż instalacji zewnętrznych: układanie kabli w ziemi.3. Montaż rozdzielni: instalowanie tablic licznikowych i bezpiecznikowych, montaż rozdzielnic skrzynkowych, instalowanie wyłączników samoczynnych.4. Wykonywanie instalacji ochronnych.5. Montaż i demontaż instalacji kablowych i napowietrznych.6. Montaż instalacji odgromowych i uziemiających.7. Prace konserwacyjne i naprawcze.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Stężyca (pomorskie)

POMOC KUCHARZA - od 1 000 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów na sali sprzedaży, dbanie o wygląd i ekspozycję towaru, weryfikacja terminów ważności.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Stalowa Wola (podkarpackie)

POMOCNIK SPAWACZA - od 1 850 PLN

pomoc przy spawaniu elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Stare Pole (pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Łuków (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Zielona Góra (lubuskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

-przepisywanie pism na komputerze-przyuczenie się do obsługi urządzeń biurowych- przyuczenie do prowadzenia ewidencji korespondencji wpływającej i wychodzącej- nauka sporządzania zawiadomień i wezwań-pomoc w sporządzaniu tabel statystycznych
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Słupca (wielkopolskie)

BARMAN-KELNER - od 1 850 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Dębówko (warmińsko-mazurskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 2 300 PLN

Montaż konstrukcji budowlanych stalowych, drewnianych, prefabrykowanych konstrukcji żelbetonowych, czytanie i analiza rysunków technicznych, czytanie planów. Miejsce wykonywania pracy: Polesie 4 05-155 Leoncin
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Leoncin (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

Zakres obowiązków zgodny z Programem Stazu dołaczonym do wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Żywiec (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

SPRZEDAWCA NA STANOWISKU MIĘSNYM - od 1 850 PLN

Obsługa klienta w sklepie na stanowisku mięsnym, obsługa kasy fiskalnej, zamawianie i przyjmowanie towaru, przygotowywanie produktów do sprzedaży, utrzymywanie miejsca pracy w czystości, udział w okresowych inwentaryzacjach
kontakt przez PUP - 2014-09-09 - Cieszanów (podkarpackie)

F- MONTER INSTALACJI BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

- budowa instalacji centralnego ogrzewania, wodnokanalizacyjnych, gazowych- drobne prace ogólnobudowlane.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Legnica (dolnośląskie)

MURARZ- TYNKARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie murowanych konstrukcji budowlanych , wykonywanie tynków zewnętrznych i wewnętrznych, rozbiórki i remontów murowanych konstrukcji budowlanych.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Pinczyn (pomorskie)

LAKIERNIK MASZYN I URZĄDZEŃ - od 1 850 PLN

przygotowywanie elementów do malowania i ich malowanie, polerowanie pleksi
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Sosnowiec (śląskie)

SPAWACZ - MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 14 PLN

przygotowanie elementów do spawania,, cięcie, spawanie, łaczenie metali i ich stopów, montaż części i elementów konstrukcyjnych,
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie, wydawanie towaru z magazynuWYMAGANIA: wykształcenie zasadnicze zawodowe
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Jarosław (podkarpackie)

CHEMIK - od 2 000 PLN

- pobór prób wody- pomiar podstawowych właściwości fizykochemicznych wody- wykonywanie analiz chemicznych prób wody metodami miareczkowymi i za pomocą chromatografu jonowego
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Szymbark (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Bielsko-Biała (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Lesko (podkarpackie)

PRACOWNIK DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Pracownik ds. administracyjno-biurowych
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Racot (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie docieplenia budynków (klejenie styropianu, wełny, siatkowanie, układanie tynków)
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Siedlanów (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywaniu półproduktów, utrzymanie czystosci.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Kraków (małopolskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

praca na barze
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Głubczyce (opolskie)

SPRZEDAWCA- HYDRAULIK - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, kasy fiskalnej oraz komputera
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Lipsko (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż towaru, utrzymanie w porządku miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Łęczyca (łódzkie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed