Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Bystra kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Bystra, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bystra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, chęć do pracy z dziećmi

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: edukacja

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TAPICER - od 2 150 PLN

Tapicerowanie mebli
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Prudnik (opolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Strzyżenie, malowanie i układanie włosów.WYMAGANIA: wykształcenie zasadnicze zawodowe oraz 6 mies. doświadczenie zawodowe.KONTAKT Z PRACODAWCĄ OSOBISTY LUB WCZEŚNIEJ TELEF. 606 423 110
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Jarosław (podkarpackie)

DYREKTOR HANDLOWY - od 4 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Warszawa (mazowieckie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

-przygotowanie podłoża pod kostkę brukową,-układanie kostki, osadzanie obrzeży,-układanie płyt ażurowych,-wykonanie rynien odprowadzających wodę z ulic,-obsługa zagęszczarek,-niwelacja terenu.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Zbąszynek (lubuskie)

MASARZ - od 1 850 PLN

rozbiór półtuszy wiepszowych i wołowych
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Niedźwiedź (małopolskie)

BROKER INFORMACJI - od 15 PLN

pozyskiwanie danych ze źródeł informacji na rynku indyjskim, obsługa relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami z Indii, wykonywanie poleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

praca wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Lubaczów (podkarpackie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Świętochłowice (śląskie)

STAŻ/FP/ - OBSŁUGA KLIENTA - 997,4 PLN

przyjmowanie zleceń, obsługa maszyn biurowych
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

POMOC SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Krukowo (zachodniopomorskie)

MURARZ - do 2 000 PLN

wykonywanie prac murarskich
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Golina (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Umawianie wizyt do specjalistów, przepisywanie pism na komputerze, wyszukiwanie kart i porządkowanie kartotek, przygotowanie korespondencji do wysyłki pocztowej, kserowanie, faksowanie i emailowanie dokumentów, wykonywanie poleceń dyrektora i opiekuna stażu wynikających z bieżącej pracy.
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Czeladź (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Nauka weryfikacji przyjmowanych towarów oraz sprawdzanie ich stanów fizycznych, nauka prawidłowego oznaczania towarów, ewidencji ilościowej i zasad składania ich na magazynach
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Sienna (małopolskie)

DEKARZ 1/4 ETATU - od 426,5 PLN

Prace na wysokości, prace dekarskie, obsługa windy dekarskiej
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIK ROBÓT BUDOWLANYCH. - od 2 500 PLN

prace budowlane wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Tychy (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

obsługa urządzen biurowych, przyjmowanie korespondencji, wysyłanie korespondencji, pomoc w zgłaszaniu członków rodziny osoby bezrobotnej do ubezpieczenia, przyjmowanie oświadczen
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Cieszyn (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Praca jako samodzielny kucharz
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Wągrowiec (wielkopolskie)

OPERATOR OBRÓBKI DREWNA - od 1 850 PLN

cięcie drewna
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Zaborów Drugi (łódzkie)

TYNKARZ - od 1 900 PLN

Wykonywanie prac tynkarskich. Biegła znajomość języka ukraińskiego będzie konieczna do komunikacji z innymi pracownikami pochodzenia ukraińskiego.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Guzew (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Obsługa wózka widłowego elektrycznego, kompletacja zamówień, streczowanie towarów, przygotowanie towarów do wyjazdu, dbanie o utrzymanie porządku swojego miejsca pracy, wykonywanie obowiązków w zgodzie z przepisami bhp, p.poż i ryzykiem zawodowym.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Warlubie (kujawsko-pomorskie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

j/w
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Warszawa (mazowieckie)

Prowadzenie pod nadzorem gospodarkimagazynowej ilościowej i wartościowej, prowadzenie pod nadzorem ksiąg rachunkowych, sporządzanie sprawozdań
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Olesno (opolskie)

KONSULTANT / AGENT SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Olkusz (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWO-MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

PRACE BIUROWE, POMOC W OBSŁUDZE MAGAZYNUWYMAGANIA;WYKSZTAŁĆENIE ŚREDNIE, PRACOW JAZBY B, STAZ PRACY 2 LATA,OBSŁUG AKOMPUTERA,
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 900 PLN

prace w kuchni, przygotowanie farszy, lepienie pierogów
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Tychy (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 850 PLN

Zbiór, sortowanie owoców, przecinanie drzew owocowych, prace pielęgnacyjne, zabiegi agrotechniczne w sadzie
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Przęsławice (mazowieckie)

REFERENT DS KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWANIE DOKUMENTACJI DO PRZETARGÓW, REALIZACJA PRZETARGÓW
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Dąbrowa (łódzkie)

WULKANIZATOR - od 925 PLN

wjazd samochodem na stanowisko i naprawa ogumienia
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)