Praca ASYSTENT RACHUNKOWOŚCI - KASJER Regulice RETRANS T. Baran, M.Kapcia Sp. j./ Hotel-Restauracja PLATAN

Transportowa 29, 32-566 Regulice, powiat: chrzanowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie kasy, rozliczanie zaliczek, pomoc biurowa w dziale kadr

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: jedna zmian 8-16

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT RACHUNKOWOŚCI - KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Regulice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chrzanowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Alwernia

Zawód: technik rachunkowości*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 04.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie ekonomiczne, pożądana znajomość języka angielskiego

Nazwa pracodawcy:
RETRANS T. Baran, M.Kapcia Sp. j./ Hotel-Restauracja PLATAN

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: chrzanowski

Gmina pracodawcy: Alwernia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Regulice

Ulica pracodawcy: Transportowa

Numer budynku pracodawcy: 29

Profil działalności pracodawcy: transport drogowy/ hotel Platan

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik rachunkowości*